Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtetszett a hetero munkatárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a hetero munkatársam, aki amúgy olyan, mint egy meleg srác. Milyen módon felejtsem el?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 20 éves, nagyon érzékeny fiú vagyok, 3 hete vállaltam egyetem mellett diákmelót, vele egyszerre kezdtem. Ő is 20 éves és már első nap feltűnt, hogy kicsit kitűnik a többi fiú közül.


Több minden miatt hittem eddig melegnek: a lányos kézfogásai, a hangja és az érzékeny reakciói totál azt mutatták, hogy az.


Ráadásul szimpatizál velem, ez lejött hamar: mindig mosolyogva fogadott ha meglátott, bejelölt facen, illetve egyszer észrevettem egy lopott pillantása után nagyon mosolygott egyet.


2 napja rám írt facen és hosszasan, órákon át dumáltunk nagyon jókat :)


de aztán szóba jöttek a lányok és kiderült, hogy hetero... igaz, pedzegette azt, hogy ő b*zis többször is, de elfogadtam, hogy a lányok érdeklik.



magyarul ki kell őt szortíroznom a gondolataim közül. nem vágyakozhatok utána, mert felesleges.


gondolkodtam a munkahelyről való kilépésen illetve már deaktiváltam egy időre a facem, hogy elfelejtsem.


ti mit ajánlanátok?



2019. ápr. 4. 14:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát elég kétértelmű.

Lehet hogy, lányos a kézfogása, hangleejtése, mozgása, de sok olyan hetero pasi van aki feminim.

Ilyen az én munkatársam is.


Ha már tudod hogy van fenn facen nézd meg olyan oldalakat kedvel, van-e közös meleg ismerőseitek stb.

2019. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a kérdésem a FELEJTÉSRE vonatkozott:)
2019. ápr. 4. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Akkora probléma lenne rákérdezni? Velem már megesett kétszer! Nem volt semmi. De a leírtak alapján el tudom képzelni, hogy meleg, csak talán magának sem meri bevallani. Ő tudja rólad, hogy meleg vagy?
2019. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is meleg. Csak lehet hogy azt hiszi hogy te hetero vagy és nem akar elveszíteni mint barátot ha ki derül hogy ő meleg.
2019. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem meleg, mert lányok jönnek be neki. ezt mondja, és akár igaz akár nem, elfogadom. nem nyomozgatok utána. mikor egyik este egy úton indultunk haza és beszélgettünk 10 percet, sokkal heterosabb volt, végig rám sem nézett és akkor elhittem róla, hogy nem meleg. kedvel engem, de mint fiú a fiút. :)


kérlek titeket, a kérdésre válaszoljatok: plátói, hetero szerelmet hogyan felejtsek? illetve mivel a barátkozás veszélye is fent áll, hogyan tegyem csak barátzónába?

2019. ápr. 4. 21:23
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 4 évig volt bnőm, és szentüo állítottam mindenkinek hogy nem vagyok meleg.

Ha meg ennyire el akarod felejteni, akkor ne lógj vele többet, ennyi.

De nem értem miert nem kerdezel rá. Lehet ő is be van szarva. Veszteni valód nincs

2019. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy biszex


Ha meg el akarod felejteni, sose talalkozz vele tobbet

2019. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Velem meg az volt hogy egy munkatarsam szexelni akart velem de mivel mindig visszautasitottam megsertodott es azota szóba se all velem
2019. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Leépítettem :)
2019. ápr. 5. 17:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Hogyan és hogy reagált?
2019. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!