Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik még, őszinte szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudasfaja99 kérdése:

Létezik még, őszinte szerelem?

Figyelt kérdés
19 éves meleg srác vagyok. Olyan jó lenne őszinte szerelmet találni.

2019. ápr. 4. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ritka
2019. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
nem.
2019. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
igen, a könyvekben
2019. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Párommal közel 7 év után sem telik el úgy nap, hogy ne mondanánk és éreztetnénk egymással, hogy menyire szeretjük a másikat; én hiszek benne, hogy a mienk őszinte szerelem. Te is meg fogod találni, kérdező! :)

29f m

2019. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha te képes vagy rá, akkor mások is. Ha meg nem, akkor meg minek keresed?
2019. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Inkább egyoldalú szerelem létezik, egy pár sosem szereti egymást azonos hőfokon.

Még aki ideálisnak is érzi a sajátját az sem. Egyébként talán azt lenne jobb mondani, hogy életszakaszonként más és más a szerelem érzése, illetve mást tartasz fontosnak a másikban, ami vonz.

Úgy hiszem, a testet megkívánjuk, az nem szerelem.Hiszen akkor egy tortába is bele lehetne szeretni,ha dekoratív.A kulsőre menő "szerelmek" hamar rövidre záródnak, ugyanis a kulső változik. Belső értékekre, intellektusra épulő szerelem az igaz, a szív és a lélek, az nem változik. Aki érzelmes fiatalon, az az marad idősen is. Aki pedig a párjával való ölelkezéskor már más férfiakat nézeget a válla mögul, az olyan is marad, abszolút megbízhatatlan.

Ha szerelmes igazán az ember, akkor csak a párját látja, mint egy rázoomolt képen, a többi homályos. És jöhet a legszebb fenekű, legdeltásabb,legszebb arcú férfi,azt sem veszi észre, és főleg, nem gondol bele ebbe - abba, aki szerelmes.

Sajnos a meleg világ nem éppen az utóbbiakról nevezetes, a hűség ma már elég lúzer dolognak számít. Jön a duma, hogy egy csók, vagy egy szex, nem megcsalás, főleg, ha nem tudja meg.

De igen , megcsalás, a lelki hűtlenség már az, nemhogy a testi.

És a hűtlenség szerintem a legnagyobb bűn, mivel aki elköveti, nem is sejti, milyen iszonyú fájdalmat és fizikai kínokat okoz ezzel.

Amit az élet aztán szépen vissza is ad neki, és majd pont attól, akitől nem várja...

2019. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
32 éves fejjel úgy gondolom, hogy nem létezik sajnos.
2019. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritka mint a fehér holló...de keresem :) Oopsz.

Tényleg iszonyúan nehéz, sajna.

2019. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gaiety ***** válasza:
100%

Az őszinte szerelem létezik, viszont nehéz megtalálni.

Az internetes társkeresőkön aligha találja meg az ember a másik felét, mivel sokan csak játszmáznak..

Az őszinte szerelem feltétel nélküli -elfogadás és szeretet kapcsán is. A mai világban az ember csak hihet és bízhat abban, hogy egyszer eljön az, akire mindig is várt. Akivel természetes minden és akivel képes lehet megélni a jelen pillanatait.

Lelkileg kell erősnek lenni. Ez segít abban, hogy pozitívabban állj a kérdéshez, ezáltal pozitívabb embereket és helyzeteket vonzz be az életedbe. Ne add fel, ez a lényeg.

2019. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szeretem a barátom... remélem ő is engem


20F

2019. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!