Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják a passzívak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a passzívak, hogy bírnak sokáig sz-pni mikor nem is?

Figyelt kérdés
15 perc után már kb csak verik meg szenvednek. Miért mond akkor mást? Vagy csak én járok így?
2019. ápr. 7. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tudod te milyen nehéz 15 percet végigszopni? Az soknak számít
2019. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy sok. Ezért szoktam mondani, hogy sokáig bírom és erre mondják, hogy jaj ők is. Volt olyan sráccal találkám aki 1 órát csinálta, mert 2x is elélveztetett. Neki ment. Ő nem kamuzott. De egy csomó kamuzik. Nem érte miért. Elfogadom ha nem megy neki, de ne mondja, hogy megy. Érted...
2019. ápr. 7. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a sokáig mindenkinél mást jelent.
2019. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pózt kell váltani néha közben és akkor lehet bírni.
2019. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El szoktam mondani, hogy mennyire gondolok. Pont azért szoktam mert nem akarom azt ami lesz :D
2019. ápr. 7. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eppen aktualisan mar nincs kedve a dologhoz. Nekem is csak akkor jo az allokepessegem ha van kedvem hozza, sajnos sosincs pofam lemondani egy talit mikor egy hettel elotte megigertem es szabadda tette magat.
2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En mondjuk nem is szeretem ha ilyen sokáig oráloznak rajtam
2019. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen csinálja nem is kell sokáig furulyáznia. Pár perc és jön az első löket.
2019. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legtöbbször nem is kell sokáig csinálnom, néhány perc után vagy a számba megy, vagy leállít és akkor megdug.
2019. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó :) nekem hiányzik a szopás :) 25f.
2019. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!