Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem vagyok képes pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymousreview60 kérdése:

Miért nem vagyok képes pénisz ingerlés nélkül anális orgazmusra?

Figyelt kérdés

Hetero férfi vagyok, csak kísérletezek magamon. Úgy gondoltam, ebben az alketegóriában kapok értelmes választ a legnagyobb valószínűséggel.

Kipróbáltam már többféle eszközt: Rocks Off Big-Boy, Butt-Boy, Nexus Vibro, Nexus Revo, Real Rapture 10, 9, King Cock 9. Ellazulás oké. Ennek ellenére sosem sikerült még kézimunka nélkül, csak anális ingerléssel erekciót vagy orgazmust elérni. Ezek az eszközök szinte kivétel nélkül nagyot javítottak a péniszingerlésre alapozott önkielégítésemen.

A dildókkal volt a legjobb. De ott nem bírtam megállni, és kézzel rásegítettem, amitől iszonyatosan jó volt, és hatalmasat élveztem mennyiségre is. Egy CB-6000S farokketreccel ki akartam zárni a kézimunkát, ha már alig bírok magamon uralkodni. Az önkielégítés nem volt kellemetlen, de érdemben nem izgatott fel, erekció vagy orgazmus nem volt.

A ketrec nélkül, anális izgatás közben sikerült erekciót elérni, és kézzel alig-alig ingerelve, az anális izgatásra koncentrálva orgazmusom van. Ha kézzel a végén rásegítek, akkor nagyon nagy orgazmusom van.

Mit tehetek azért, hogy péniszingerlés nélküli anális orgazmusom legyen? Csökkentsem az erekció után a péniszem ingerlését fokozatosan az egymást követő alkalmakkor? Esetleg ez egy adottság, és valakinek sikerül, másnak nem?



2019. ápr. 8. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ezen én is sokat agyaltam mivel nálam is ez a helyzet. Bár nekem sikerül a merevedés ha dildózom magam de sajnos az orgazmus nem sikerül. Próbáltam minden féle prosztata stimulátort de azok még ennyit sem érnek. Marad a dildó. Ezt szerintem sokat kell gyakorolni. Mivel nekem is nehéz megállni ha már a közelben vagyok ne ingereljem a farkam. Erre szerintem nem is sok ember képes sajnos. Illetve a legjobb megoldás ugye az lenne ha valaki dugná az embert és ugye akkor te sem és a kezed sem fárad el , egy idő után pedig jön a nagy prosztata orgazmus(Mert ugye ez a pontos neve). De van olyan is, hogy valaki nem képes rá szerintem. Lányoknál is van aki szereti,kedveli, orgazmus is lehet belőle. Valaki meg nem képes rá hogy így elélvezzen. Esetleg egy strapon parti egy csajjal sokat lendíthet a dolgokon. Még ezen érdemes elgondolkodni.
2019. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert nincs benned egy hús vér fasz
2019. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Milyen pózban próbálkozol? Nekem sikerül dildóval/p. masszírozóval is, de nem mindegy a póz.
2019. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Ettől el kell tekintsek.
2019. ápr. 8. 11:09
 5/15 A kérdező kommentje:
#3: Kutya. Van javaslatod?
2019. ápr. 8. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen, mert nekem is kb minden pózban megy, kivéve kutyában.

Miylen eszköz vált be legjobban?

Csajjal próbáltad már?

2019. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6: Eszköz: [link]

és King Cock 9 (az háton fekve leginkább)

Csajjal: Megvan a felcsatolhatós. Kipróbáltuk volna, csak hamarabb robbant fel a kapcsolat. :-S

2019. ápr. 8. 12:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Aneros-t próbáld.

Amazonon lehet venni, és keress rá ilyen videókra, láthatod más hogy csinálja.

Mondjuk amiket én láttam ott nagy részben hason fekve csinálják. Próbáld meg úgy.

2019. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aneros Viceom ( [link] volt már. Klassz a ritmusa, stb. de kézimunka itt is kellett.
2019. ápr. 9. 06:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ritka az, akinek sikerul.

En meleg vagyok es kb 5 eve elek rendszeres szexualis eletet, de meg sosem siekerult ez. 25/f

2019. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!