Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért félek az első szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek az első szextől?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnik, de számomra nem az... :/

Már régóta ez van bennem. Vágyom a szexre, az intimitásra, mindenre, és lehetőségem is lenne rá, de mégsem tudok lépni egyet előre, hogy megtegyem. Passzív szeretnék lenni az biztos, és "szűzkislánynak" érzem magam, nem annyira kanos, férfias a személyiségem...

Félek hogy fájni fog; nem fog felállni nekem; nem fogom élvezni, nem fogok elélvezni; nem fogja a partnerem élvezni, nem fog rám felizgulni, nem tetszek neki majd élőben, ruha nélkül; nem leszek elég ügyes; kakis lesz neki még úgy is hogy kimostam magam előtte; durva lesz velem; bűntudatom lesz utána hogy egy kvázi idegennel voltam és nem kapcsolatban történt romantikusan, vagy csak simán ribinek érzem magam tőle...

Más is így volt vele? Le tudta győzni a félelmeit és csak élvezni? :(



2019. ápr. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eém egyszerű a megoldás: előbb találj egy párt, és csináld kapcsolatban elsőre!
2019. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Rém egyszerű
2019. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Enis igy vagyok vele bar en aktiv vagyok

Ma napig nem voltam senkivel meg szerintem nem is leszek

Az a legnagyobb bajom hogy ferfi letemre ferfihoz vonzodok es ezen nem tudok tullépni


38 F

2019. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha passzív vagy akkor semmi okod görcsölni! Teljesen mindegy,hogy feláll-e neked,vagy sem.Ha túl vastag a partner pénisze ,akkor inkább csak szopjál,vagy verd neki.Biztosan el fog sülni és az is biztos,hogy ribinek fogod érezni magad,de az egy nagyon kellemes érzés.
2019. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak: a Te szellemi horizontod a Mariana-árok alatt húzodik.

Így látod a szexet, semmi gond. Viszont maradj csendben, ahelyett, hogy ilyen butaságokat írj.

2019. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!