Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Hogy verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm, hogy ha elolvasod kicsit hosszú lesz a story.

Van egy srác akit megismertem 1.5 éve egyszerű Tinderes ismerkedésnek indult szimpatikusak voltunk egymásnak meg minden. De a táv és egyéb ok miatt nem lett kapcsolat, viszont azóta is jó barátok vagyunk. Én megszerettem, szerelmes vagyok belé. És elvileg én is fontos vagyok neki. Viszont ebből részéről nem lehet kapcsolat. Többször találkoztunk, volt, hogy nálam aludt, de az első tali nála volt, ami szexxel végződött. És igazából tudom, hogy hülye vagyok, de ha valami ok folytán felmerülne mégis a kapcsolat belemennék, ugyanakkor az eszem azt súgja, hogy nem tudnék benne kapcsolati szinten megbízni.


Időközben én teljesen kiismertem és háát nem a legjobb ember ha azt vesszük. Könnyen ver át és csap be másokat, csalja meg a párját, hogy ha úgy van. Játszik az emberekkel és tudom most azt fogjátok mondani, hogy lehet, hogy velem is csak játszik és tudjátok lehet, hogy igazatok van, de mégis... Viszont vannak jó tulajdonságai és én tényleg sokat köszönhetek neki. És minden barátom azt mondja, hogy nem kellene vele nem, hogy próbálkozni, de barátkoznom sem. De én valamiért nem tudok tőle elszakadni, szerelmes vagyok belé, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért és az agyam tudja, hogy nagyon de nagyon nem kellene vele foglalkoznom, sőt el kellene felejtenem és megszakítani a kapcsolatot, de nem megy nekem. A szívem hozzá húz. És rengeteget beszélünk nem tudnám törölni és ignorálni. :( És igazából azt is érzem, hogy ha lenne egy jó srác akivel tényleg jól érzem magam akkor el tudnám felejteni, de eddig még hozzá hasonlóval sem találkoztam. :(


Ismerkedtem közben volt egy-két ember viszont csak egy volt közülük akivel el tudtam volna felejteni ezt a srácot, de tök racionális okok miatt azzal a sráccal nem lett semmi.

Szeretem ezt a srácot, sokat szenvedek miatta, de nem tudom elengedni és tudom, hogy esetlegesen szexen túl más nem lehet közöttünk..

Volt valaki már hasonló helyzetben? Nem tudom mit tehetnék, nagyon nehéz. Nem tudom elengedni. :( Szerelmes vagyok még a sok szar ellenére is belé, és sőt szerintem még volt, hogy engem is átvert.

De egyszerűen nem megy. Ő úgy tudja, hogy túl vagyok rajta, és néha én is azt hiszem, de ez nem igaz. :(

Esetleg valami tanács?

Csak normálisak írjanak kérlek titeket. :)

22 és 18



2019. ápr. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt igy ahogy leirtad mond el neki. Hogy szereted, de biztos kell legyel benne hogy nem ver at. Szerintem ha o benne lenne egy kapcsolatban akkor adjal neki 1 eselyt. De ha azt eljatszotta, akkr szakitsd meg vele a kapcsolatot. El tudom ekepzelni hogy nehez, de az ido segit. Meg a tavolsag. Apro reszletkerdes :) melyikotok a 18, es melyikotok a 22?
2019. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok 22 :D
2019. ápr. 10. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem élte ki magát így nem lesz más miattad se szerintem. Ez a magán vélményem. Amúgy a hűség sajna sokaknak nem erőssége és ezt el kell fogadni.
2019. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!