Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg azzal a sráccal, akivel elvesztettétek a szüzességetek?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?

2019. ápr. 9. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Erasmuson volt egy török srác. 19 voltam


29/ aktiv

2019. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én itt ismertem meg a párom! Lassan egy éve vagyunk együtt! Nekem az öregek jönnek be! 29 éves koromig hetero kapcsolatokba voltam. Aztán jött egy 65 éves férfi, aki itt írt egy bejegyzésem alá! Nagyon szimpatikus volt amit írt! Sokáig beszélgettünk itt privátba. Nem tudtam dönteni. De győzőtt a vágy. Így tavaly júniusba találkoztunk... első 2 alkalom rővid időre. Utána már nála aludtam! Hamar szerelmes lettem! Mára nagyon jó a kapcsolat. Szerelmesek vagyunk!
2019. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Még nem ismertem meg azt akivel elvesztettem volna. Mármint pasival még nem voltam. Csak csajjal.
2019. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik haverom bevallotta, hogy azért nem akar velem talizni, mert meleg és bejövök neki, de ő úgy vette észre, hogy én nekem ő nem jön be. Szóval elhívtam randizni, miután színt vallt :D 17 voltam, ő 16


24

2019. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!