Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
masat4 nevű felhasználó kérdése:

Érdekelne, van olyan srác, aki spontán magömléssel élvez el, pl. éjszaka álmában anélkül, hogy maszturbálna. Van ilyen férfi egyáltalán?

ápr. 11. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, pl. én

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 11. 11:55 Privát üzenet
Van, nekem többször is volt ilyen.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 11. 12:04 Privát üzenet
Nem mondom, hogy "klasszikus" spontán lenne az élvezésem, de úgy, hogy ott nem nyúlok magamhoz. Még ott hozzá sem érek.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 11. 12:07 Privát üzenet
Én is élveztem már el álmomban. Szuper érzés. És az eredmény a gatyóban landolt.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 11. 12:15 Privát üzenet

Nálam is előfordult már.

Volt, hogy szexuális dologról álmodtam, és arra ébredtem meg, hogy a boszer nedves lett

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 11. 20:27 Privát üzenet
Szerintem ezen mindenki átesik bizonyos időszakban!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 12. 05:41 Privát üzenet
Kamasz koromban nagyon sokszor volt éjszakai magömlésem reggel vettem csak észre mikor ragadta a gatyám...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 13. 17:19 Privát üzenet
néha még most is előfordul

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont júl. 12. 17:05 Privát üzenet

van bizony! ha én kb. két hétig nem ürítem a tárat, ( akár mással sexelve, akár magamnak ) akkor megoldja a "rendszer": álmodom, ürít, felébredek, törölközés továbbalvás....

+1 story:

komoly baleset után, több mint egy hónap kórházi kezelés során akkor nyugodtam meg, hogy 100%ban felépülök, amikor kb. egy hónap után ugyanígy elsültem álmomban :D

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont júl. 14. 00:48 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajok, elméleti kérdés! Ha odamenne hozzátok egy pasi - miközben várakoztok - és spontán a szemetekbe mondaná: "Csúnya vagy mint a sötét éjszaka! ", akkor mit reagálnátok rá?
Ha egy férfi nem maszturbál hónapokig, és nem is szexel, akkor a sperma önmagától kijön, spontán magömlés történik? És ez mikor következik be? Éjszaka? Vagy nappal is?
Férfiaknál spontán magömlés (éjszaka) milyen sűrűséggel fordul elő?
Ez csak spontán dolog volt?
A franciák nyelve olyan, mint a kolozsvári panellház melegbárjában éjszaka spontán módon kitört tömegverekedés közben fogait lenyelt román pincér fuldoklása?
Tudok valamit tenni éjszakai spontán orgazmus ellen? Éjszaka gyakran ébredek erre és kőkemény a méhem.

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!