Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy vékony passzív srác mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony passzív srác mit tegyen ki Planetromeo vagy Grindr profilba?

Figyelt kérdés
Milyen képet? Tanácsokat szeretnék

2019. ápr. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Kopasz durrantólukat.
2019. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ mi célból ismerkedsz.
2019. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a fenekedet hasad lábad , legjobb ha teljesen csupasz, vagyis nekem az tetszik de kinek mi
2019. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már, ez milyen hozzáállás? Tegyél ki egy rád legjellemzőbb képet, és akinek tetszeni fog, az majd jelez ha akar. Nem kell magad átlagolni, hogy "vékony passzív", te vagy egy ember, a saját kis értékeiddel.
2019. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szépen belementetek.... ez csak egy felvagos profil hogy o egy vekony passziv,de kitudja... itt csak a maja hizik semmi tobb. Maganyos a lelke..
2019. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

06:51 Köszi!


De figyelj már, ez milyen hozzáállás? Tegyél ki egy rád legjellemzőbb képet, és akinek tetszeni fog, az majd jelez ha akar. Nem kell magad átlagolni, hogy "vékony passzív", te vagy egy ember, a saját kis értékeiddel.


07:38 Az arc feltüntetése nélkül, hogyan lehet személyre jellemző képet lőni?

A legtöbb ismerkedőt sajnos nem érdeklik a saját kis értékeim. :/

2019. ápr. 12. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok (07:38)

Nem akartam azt a tanácsot adni, amit én tettem emiatt, hogy még 27 éves vagyok, de már ötödik éve kivontam magam a "forgalomból". Nem voltam senkivel és nem is leszek. Mert nem tudom beépíteni a személyiségembe, hogy kitegyem magam annak a "húspiacnak", ahogy a melegek többsége hozzááll. Tisztában vagyok az értékeimmel, de mások nem akarják ezt, csak egy testrészemet, és ennek én szöges ellentéte vagyok. Ez a "vékony passzív" kategória, ahogy mondtad, már egy kis szelete ennek, de nem akartam azt a tanácsot adni, amit én tettem. Tedd, ahogy jónak érzed :)

2019. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Különbözőek vagyunk, nekem nem feltétel a párkapcsolat az ismerkedéshez (gondolom a "húspiac" alatt erre gondoltál).
2019. ápr. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!