Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt meleg fiúk, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt meleg fiúk, lehet szexelni előre tervezés nélkül, csak úgy random?

Figyelt kérdés

Bármikor a nap folyamán megkívánhatja egymást a két fél, ilyenkor lehet egy gyors anális menetet csinálni, minden előkészület nélkül? Akar otthon, akár máshol.

Szoktatok ilyet csinálni?

Így is lehet élvezni?

Engem izgat, mert olyan unalmas lenne ha pl minden este pontban 9-kor lenne szex, szóval értitek...



2019. ápr. 13. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Előre tervezés nélkül? Random?

Én kizárólag úgy tudok.

Még soha nem fordult elő, hogy beírtam a naptáramba a szexet csütörtök este 21:45-re, és időben - mondjuk 3 perccel előtte - elkezdett volna mocorogni a farkam.

Nem is értem, hogy lehet tervszerűen lebonyolítani egy érzelmekre és vágyakra épülő aktust.... 😉

2019. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Max orált válallnék be így random
2019. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

ma 17:36

Akkor a hét minden napján reggeltől estig steril vagy belül?

2019. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de vannak kockázatai. Nekem párom mindig érzi, hogy mikor oké és mikor nem. Általában elő szokott rá készülni (seggmosás...stb), de van amikor elkap minket a hév. Ilyenkor csak gyorsba lecsekkolja magát, és megkér, hogy ne menjek mélyre, amit persze nem tartok be 😊
2019. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor koton nelkul szárazon hintőporral
2019. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ez alkat kérdése. Van, akinek elő kell készülnie minden alkalommal és ezért nem is megy bele random szexbe. Én többször voltam úgy srácokkal, hogy egyikünk se úgy készült, hogy szex lesz és nem volt semmi gond.
2019. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!