Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Parkapcsolatban levo fiuk (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban levo fiuk ( 20-30 eves kozottiek). ti mennyi idot toltotok a baratotokkal? Idosebbek tapasztalata is nagyon erdekel! Hosszu lett, bocsi!

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyok egyutt a baratommal... o az egyik varosba el es es ket sajat vallalkozast vezet. En a masik varosba dolgozom es tanulok (meg majusig tanulok)....

Heti 2-3 alakalommal talalkozunk...ezt altalaba foleg este es egy-egy delelottot tudjuk megoldani 😞😞😞 ritka, h egy teljes egesz napot egyut toltunk. Viszont napi szinten rengeteget beszelgetunk.

A koltozest sokszor emlegettem neki, mert en szakmambol adodoan nagyon konnyen talalok munkat. Es ezert konnyen osszetudnank koltozni (sajat haza van)😊😊 de nem akar velem egyutt elni, mert mit szolnanak az ugyfelei es tonkretenne a vallalkozasat (7000 fos varoskaba el)...

Sajnos en az evek alatt egyre maganyosabb lettem mellette. Nagyon sokat vagyok egyedul. Nem erzem azt h valtozni fog valami. Mar mondani se merem neki, mert csak mormog valamit az orra alatt. Tudja jol h valtoztatni szeretnek a kapcsolatunkon, h valami fejlemeny legyen.

Alapjaraton viszont semmi panaszom nincs ra. Kedves, aranyos, nem pasizok, ha baj van tamaszkodhatunk egymasra. Igazabol mindent megkapok tole erzelmileg...😊😊 de en mar lassan azt erzem h lekorlatozva vagyok. Csak azt latom h mulnak az evek... nem valtozik semmi, utazas-tali-utazas-tali... es en mellettem minden megy, csak en toporgok... szeretnek vilagot latni, elkoltozni, uj emberekkel ismerkedni, uj elethelyzeteket megoldani. De kozbe itt egy kapcsolat amibe jol erzem magam, es talan soha nem fogok ilyen pasit talalni magamnak. Rettegek a maganytol, hiszen tudjuk mennyire nehez manapsag egy jo kapcsolatot osszehozni.

Nem tudom mit tegyek. Maradjak egy tokeletes kapcsolatba, de levagyok korlatozva.... vagy menjek vilagot latni, de maganyos leszek talan egesz eletembe....masok mennyit talalkoznak, mennyit vannak egyutt?


O 26 eves/F, en 26 eves/f....



2019. ápr. 14. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezen a héten szerda délután, péntek este pár percet, szombat egész nap, vasárnap majdnem egész nap voltunk/ leszünk együtt.
2019. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 alkalom...Ugyan abban a megyében élunk,mégis 40 km távolságra...Szeretem,de nem érzem azt,amit pl.te .
2019. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2,5 év után mi már együtt éltünk a párommal.

Ez azért is fontos, mert lakva ismerszik meg az ember! Sok pár ment szét miután összeköltöztek, mert rájöttek, hogy nem illenek össze. Az én párom se kürtöli világgá, hogy meleg kapcsolatban él, de nincs ellenére ha kiderül. Tudni kell kezelni. Szerintem venné a lapot ha egy kicsit távolságtartóbb lennél és többet kimozdulnál nélküle.. Ha mindig ugrasz mikor neki jó akkor ebben a számára kényelmes helyzetben tart majd.


27/F

2019. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

“de nem akar velem egyutt elni, mert mit szolnanak az ugyfelei es tonkretenne a vallalkozasat”


Nekem ez itt bukó, számomra egyáltalán nem ilyen egy tökéletes kapcsolat. Sajnos eddig még nem volt elég hosszú kapcsolatom (a leghosszabb fél év) de 2,5 év után nem ezt várnám a pasimtól az biztos.

2019. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten pestiek vagyunk (ő 22 én 25) és együtt lakunk. (4 éve vagyunk együtt)
2019. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is kiakadtam volna: de nem akar velem egyutt elni, mert mit szolnanak az ugyfelei es tonkretenne a vallalkozasat.


Fura, de ha nem lesz előrelépés, hagyd el, mert nem akar elköteleződni az összeköltözéssel. Bár manapság ezen kiakadni...

Amúgy csak azért vagy vele, mert félsz a magánytól.

2019. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2019. ápr. 18. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!