Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek passzív izmos/kigyúrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek passzív izmos/kigyúrt pasik, akiknek bejön, ha az aktív vékony?

Figyelt kérdés

Hitegetők, szájkaratésok, eltűnősök vannak. De akik hajlandók is lennének találkozni és hagyni megtörténni a dolgot, na, olyanok már nincsenek. Ja, meg olyanok is vannak, akik hasonlóan magukhoz, izmosat keresnek dugatni magukat.


Tuti vannak ilyenek, csak nekem nincs szerencsém... erősítsetek meg, légyszi, hogy egyszer összejön egy izmos bikával a dolog...



2019. ápr. 14. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Gondolod hogy egy izmos bika hagyja magát? Legyűr és lányt csnál belőled.
2019. ápr. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el edzeni, és akkor kelendőbb leszel. Ilyen egyszerű.
2019. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akad minden. Nekem volt már dolgom izmosabb sráccal pedig gebe vagyok
2019. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Izmos bika hozzám is jöhet uni vagyok minden jöhet ♥️
2019. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
3 elegge izmos passzivval volt dolgom 1 honap alatt, es en elegge vekony es fiatal is vok(17) szval leteznek ilyenek, nekem meg elegge bejott hogy jo kemeny izmos segguk van :D
2019. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
En nagy darab izmos vagyok aktív, teinkeket szeretem de voltam már szintén nagy darab izmos passzívval is
2019. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
187 cm és 105 kg-os passzívként szinte mindig alacsony,vékony partnereim voltak,vannak és nekem is ez jön be.
2019. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Elég sok full kigyúrt passzívot ismerek a környezetemben és nem mind a hasonlóan izmos aktívokat keresi. Jó pár van,a ki a nyunyó kinézetű srácokkal szereti dugatni magát.
2019. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, a te hozzászólásod full bennem tartja a reményt. :D Köszönöm egyébként mindenkinek, aki normális választ adott.
2019. ápr. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!