Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planeten találkát beszéltünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planeten találkát beszéltünk meg szűzavatásra, én lennék a szűz passzív, mire készüljek?

Figyelt kérdés
Megígérte hogy gumit használ majd. 30 ezer látogatója volt már, jól is néz ki, az ilyen első személyes találkozáskor amikor lakásra megy az ember mire érdemes vigyáznia?
2019. ápr. 14. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra hogy te csak egy strigula leszel a sok közül.

Nézd... érezd jól magad, de én azért nem adnám oda azt, amiből csak egy van olyannak, akinek ez nem jelent többet, mint egy napi rutint.

2019. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak aze dugsz vele hogy ne legyé szuz? Inkabb nem is mondok semmit...
2019. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A 30 ezer érdekes. Ha lehet vki tudjon róla hol vagy. Irigylem amúgy. lennék első én is
2019. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azért hogy ne legyek szűz hanem azért mert bejön a csávó.

Tartósan nem is mernék felvállalni, csak alkalmit.


Gondolom azért 30 ezer látogatója volt a profiljának mert régóta regisztrált.


Nekem is van pl 3 ezer látogatóm és szinte sose használom. De gyanús hogy csak egy strigula leszek.

2019. ápr. 15. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy értve lennél az első harmadik?

30 ezer látogató? Ha kamus lenne vagy szadista gyilkos már lebukott volna.


Tehát lehet biztonságosabb egy ilyen ( fizikailag) mint egy friss profil.

2019. ápr. 15. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kamus lenne, akkor nem bukna le, mert nem szokták szerintem jelenteni az ilyet. Ha szadista gyilkos, akkor sem bukna le, elvégre anonim oldal és ahogy te sem mások sem jelentik másnak, hogy elmennek szűzavatásra, úgyhogy egy szociopatának éppen könnyű dolga lenne. (Volt is, hogy nem rég kaptak el egy ilyen fickót külföldön)


3as szerintem úgy érti, hogy ő is lenne szívesen neked az első.


Szerintem nincs biztonság faktora attól még, hogy rég fenn van. Annyi előnye van, hogy tudja, mit hogyan kell csinálni, viszont nagyobb valószínűséggel kapsz el tőle valamit. (Ha kamus így jártál, tovább kell lépni, ha szociopata, akkor meg megszívtad... azt javaslom szerezz egy olyan barátod/ barátnőt, akinek elmondhatod tali előtt, hogy hova mész és kivel, viszont akkor is inkább nagyobb valószínűséggel emberrabló lenne az illető, mint őrült gyilkos.)

2019. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!