Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, ti szerettek popsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti szerettek popsit nyalni, mi a jó abban?

Figyelt kérdés

És ha igen,

1. szőrtelen babapopsit

2. szőröset, férfiasat

3. mindegy



2019. ápr. 15. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Soha nem is izgatott. Az se ha engem akar vki.
2019. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, nagyon szeretek és mindenfélét volt szerencsém már..

Akinek nyaltam, az is élvezte,sőt kérte mindig,én pedig ki nem hagynám egyszer sem. Sőt, olyan barátom nem is lenne, aki ebben nem megy bele. Viszont én nem várom el, de csinálni azt nagyon szeretem.

És mi a jó benne? Hmmm....egyéni ízlés dolga, szerintem izgató,de csak akkor, ha maximálisan tiszta és nem azonnal a nyalással kezdi a szeretkezést a pár.

Sorban,szépen, és a nyalás ízléses és izgató,érzéki bevezetője, megágyazója a jó,érzéki és kiadós dugásnak.


Hát ennyi, kedves Kérdező ! Test it:)))

2019. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak formás legyen.
2019. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én szívesen raulnek v ki szájára a kis kerek popsimal, akorat tudok élvezni és sikongatni. :) de persze közben szeretem ha tele a szám.
2019. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a szőrös lukat kedvelem
2019. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal fiúkat szívesen kinyalnék. Imádom 😁
2019. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Hogy mi a jó? Egyrészt az, hogy a másiknak élvezet, másrészt nekem is jó érzés.


Amúgy inkább mindegy a szőr.

2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek, és inkább legyen szőrös...
2019. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádok, és ezzel több tíz percet is szeretek eltölteni, amíg el nem zsibbad a nyelvem. Jobb a szőrtelen, nem túl király percenként szőrt szedegetni a számból...

Van ebben valami megmagyarázhatatlan jó dolog, jó ha ráülnek az arcomra, vagy ha valaki csípőjét az arcomra húzhatom, vagy ha szétfeszíthetek egy feneket és nyalhatom a belsejét, hallgatni, ahogy elismerően nyög közben a passzív. Mesés.

2019. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább passzívként is szeretem nyalni. Tetszik a formás fenék. Lehet szőrös, szőrtelen. A lényeg, hogy ne legyen szottyadt és legyen formája
2019. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!