Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy teljesen/full passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen/full passzív fiúhoz csak egy teljesen/full aktív típusú fiú illik inkább hosszú távon?

Figyelt kérdés

Gondolom ha csak kalandról, alkalmiról van szó, akkor meg lehet oldani, ha a másik fél nem teljesen aktív.

De mi a helyzet, ha komolyabb a cél?

Akinek van ebben vagy hasonlóban tapasztalata, ossza meg bátran. :) Köszönöm!



2019. ápr. 18. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Milyen hosszútávon?? Szóljon akinek sikerült hosszútávú kapcsolatot létesíteni,mert én nem tudok ilyenről. Mindenki csak csapong ide,oda.
2019. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

1es nekem sikerult xd

Kerdesre valaszolva: szerintem full passzivhoz full aktiv illik, en legalabbis ugy vettem eszre hogy ugy tartosabbak a dolgok. En teljesen aktiv vok a parom teljesen passziv, es eleg jol elvagyunk, mert igy egyikonknek sem kell olyan dolgokat csinalni szexualis teren amiket nem akarunk.

17/f

2019. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én full passzív vagyok. És ennek megfelelően full aktív srácot keresek. Azért lehet ezt szépítgetni, de szerintem a harmonikus párkapcsolatnak szükséges feltétele a kiegyensúlyozott, jó szexuális élet.

Ez az egész természetesen nem azt jelenti, hogy ha mindketten kedvet kapunk valami máshoz, újhoz, azt azonnal elutasítjuk a szerepekre hivatkozva, hanem inkább arról szól, hogy van mindenkinek egy alapvető szexuális preferenciája, ami itt fontos. Nekem legalábbis.

18/p

2019. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nem menék bele egyikkel sem ilyen kapcsolatba.

Kell a változatosság

2019. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!