Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A biszexuális fiúk általánossá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális fiúk általánosságban nem akarnak komoly kapcsolatot más fiúkkal, csak szexet?

Figyelt kérdés

Elég nehéz egy meleg párkapcsolatot fenntartani a társadalmi előítéltek miatt, sok nehézségbe ütközik az ember, pl. gyerek, család, házasság, elfogadás, vállalhatóság. A hetero kapcsolat biztonságosabb, a lányok szeretnek gondoskodni a fiúkról, ritkábban csalják meg a fiúkat, mint a melegek.

Gondolom ezek miatt van így.

Ti hogy látjátok ezt?



2019. ápr. 20. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hallottál már a heteroromantikus biszexualitásról? A férfiak nagyon nagy része nem tud kialakítani kapcsolatot más fiúkkal, csak azért, mert egyszerűen érzelmileg nem vonzódnak hozzájuk, csak szexuálisan
2019. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem ez miatt, de tény, hogy a biszexek csak a szexre mennek (tudom úgy is lesz majd itt olyan aki azt írja, hogy nem).

A biszex pasik 99%-át csak a pasi farka és a teste érdekli, csak szexre kell neki, érzelmi alapon csak a nőkhöz vonzódnak, többet nem tudnának elképzelni pasikkal.

Oké függ attól is, hogy melyik irány felé húz jobban a skálán, de még ott is nagyrészt a társadalom nyomására hetero kapcsolatot választják, vagy ha mégsem egy idő után vágynak családra, gyerekre.

Nem állítom azt, hogy nincs kivétel, de az nagyon max csak 1%.

2019. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én pasival csak összejárást akarnék, leszopni egymást, kiverni egymásnak meg esetleg ha úgy alakul dugni is... :)
2019. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő dolog. Én pl bisex vagyok és fiúval szívesebben vagyok kapcsolatban mint lánnyal. Most is van barátom
2019. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

4-es:

barátod van és nem párod. na ez a különbség.

2019. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
A férfi farkának az elsőrendű célja kiürülni! Hogy a többi hogy van, ki tudhatná.... :)
2019. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:


Azért írtam, hogy barátom mert ha azt írom, hogy párom akkor nem tudod, hogy fiú vagy lány. Mondjuk bevallom írhattam volna azt, hogy "fiúm". Annyi a lényeg, hogy párkapcsolatban vagyok vele és nem csak egy haver akit megdugok néha.

2019. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
100%
1 es teljesen igazad van.
2019. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!