Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet két férfi közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet két férfi közt vakmerő szerelem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve ismertem meg a párom! Szép lassan összehangólódtunk... Mára elkézelni sem tudnám, hogy miköztünk véget érjen ez a csodálatos érzés... Sajnos hetente egyszer találkozunk. Van mikor több napot is együtt tudunk tőlteni. Akkor a mennyekbe vagyok, csak repülnek az órák! Mikor meg távol vagyunk egymástól, akkor igazi harc minden egyes perc! Ámulat, hogy mit váltott ki belőlem! Nekem ő az első! Csodás ember! 35 év van köztünk, de mint ha nem is volna. 29 évesen határoztam el magam, hogy engedek a vágyaimnak. Fel tettem ide egy kérdést, és rá nemsokára jött egy nagyon inteligen, finoman fogalmazott hozzászólás tőle. Hosszú üzenet váltás sorozata következett, de én nem mertem lépni... félbe maradt. Eltelt legalább 6 hét... Nem bírtam tovább és ráírtam! Igent mondott! Jöttek a találkozások! Waaaooo! Azok az érzelmek hamar tudatosultak bennem, hogy Ő az kire vágytam annyi éven át! Fantasztikus mikor mellette vagyok... Imádjuk kényesztetni egymást, bár én töltőm be “Azt” a szerepet inkább. De kölcsönös... Bele zavarodtam! Van rajtam kívül más is így? Vagy én vagyok túl érzéki?
2019. ápr. 22. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon szép és jó dolog, kevés emberrel történik meg hogy ennyire hozzá illő partnert talált, élvezd amíg lehet. 29 évesen nem hiszem hogy el kéne magyarázni bárkinek, hogy mindennek van kezdete, és vége is, de a jelent élvezd.
2019. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Jó olvasni, hogy ilyen érdekesen alakuló szerelem is van, és főleg ekkora korkulönbséggel.És főleg az, hogy egy huszonévesben vannak ekkora érzelmek, mert ma a huszonévesek többségére minden jellemző,csak érzelmek nem.

Ez nem vakmerő szerelem, ez egy csoda, egy hétköznapi csoda. Kívánom, hogy sokáig tartson, imádjátok egymást és akkor minden gond az életben megoldódik, az idő repul és az élet szép lesz, bármi is történik.

Volt szerencsém, már átélni ezt négy éve, ugyan vége lett, de remélem, nekem is lesz még ilyen csodás érzésekben részem,és én is szerethetek így egy srácot :)


Sok boldogságot Nektek, ha lehet, örökre ! Csak Rajtatok áll...


49 F

2019. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második vállaszoló! Igen! Csodás érzések kavalkáldja... Elég ha csak telefonon felhív röpke perce, már is tova szállnak a napi peóblémák! Mikor hallom a hangjából azt, hogy szeret, nincs is annál megnyugtatóbb... Mondania sem kellene, mert ki érződik! A világ legjobb pasija! Fantasztikus értés! Barátnőim voltak egészen addig amíg ő meg nem érkezett... Soha semelyik sem tudod ennyire megragadni. Repülne, boldogan megyek hozzá... Exeimnél ez nem volt jellemző. Sőt... Nehezemre eset 2-3 km-t megtenni... Kicsit fúrán hangzik, de ez igaz volt. Csak a külvilág miatt voltak nőim. Meg persze én sem akartam elfogadni a másságom. Mára máshogy van... de nem nyílvános mai napig sem! Imádom a párom és hálás vagyok az égieknek, hogy nekem ez megadatott!
2019. ápr. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!