Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak! Ti szerettek szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak! Ti szerettek szűz srácot "felavatni"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felavatni, ja.

Csak engem irritál ez a már-már okkult szóhasználat? Mit kell ilyen misztériumot csinálni a passzív szexből? Jó, hogy nem már beavató szertartásnak nevezitek...

F passzív

2019. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor, hogy ha szexy is a srác
2019. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezt az idióta kérdést? Beírod a keresőbe, hogy passzív, felavatni - és ki fog dobni vagy ötven ugyanilyen kérdést... szánalom
2019. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szamat felavathatna mar vki ...
2019. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a szűz vagy kezdő srácokat.


Izgató hogy te vagy az első neki .. és valami szexi van abban ahogy fél tőle elsőnek az a megszeppentség .. aztán rájön milyen élvezetes dolog :P :D 27F

2019. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!