Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha tetszek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszek a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

Igazából ez csak feltételezés, nem vagyok benne biztos.

Alapból elég rideg és flegma, azt se szereti ha hozzáérnek.

Viszont amikor részeg elég érdekesen viselkedik. Imád a falhoz szorítani..komolyan szerintem élvezi, hogy erősebb nálam. Szerintem egyértelmű, hogy a 167cm-el (nem röhög együttérez xd) esélyem sincs egy 180valahánycm-shez. És a súlyarányok is kb így oszlanak el. A "szeretlek" és hasonló dumáiról meg inkább nem is beszélek..

Amikor másnap rákérdezek akkor mindig azt mondja, hogy nem is emlékszik és, hogy "csak" be volt rugva. De szerintem ez nem normális. Ezenkívűl mindig engem rángat el minden buliba, ahol általában egész éjszaka józanul szétunom magam, mert valakinek vigyáznia kell, hogy ne csináljon semmi hüjeséget.

Viszont amin végleg kiakadtam az a múltkori mondata volt "azt csinálok veled amit akarok" szépen el is küldtem melegebb éghajlatra


Értem én, hogy részeg, de kezd elegem lenni belőle, hogy úgy bánik velem, mint egy lánnyal..hozzáteszem egy lánnyal se kéne így bánni. Unom már, hogy folyton játszadozik aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Ha meg akar tőlem valamit akkor mondja meg. Józanul.



2019. ápr. 28. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen kérdezz rá

Olyan hangnemben, amiből nem süt az elutasitas

2019. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Semmit!

Ha jól nézki dugjatok egy hatalmasat

2019. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele,hogy mégis mit akar tőled.
2019. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Buran ***** válasza:
96%

Neked is tetszik ő? Mert ha nem, akkor állítsd le, egyértelműen. Nem akkor, amikor részeg, hanem amikor józan. Beszélj vele komolyan, mond el, hogy neked ez rosszul esik, nem akarod, stb.


Viszont, ha tetszik, akkor menj bele a játékába, előbb-utóbb majd kibukik belőle az igazság.


A feltételezésedet meg szinte biztosra veheted ezek alapján.


24/F

2019. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ftf1983 ***** válasza:
100%

Van az a mondás, hogy csak két féle ember őszinte, a részeg ember és a gyerek.

Ha a haverod részegen nyomul rád, akkor biztos, hogy tetszel neki csak józanul ezt még el tudja nyomni magában, de ugye részegen a kontroll lazul, megszűnik.

Párszor találkoztam egy sráccal, aki egészen addig heterónak gondolta magát, amíg a legjobb barátja átbulizott éjszaka után részegen meg nem dugta, majd pár hét múlva megint. A haver maradt heteró a srác meg rájött, hogy a pasik jobban bejönnek neki, mint a nők.

Szóval a haverod valószínűleg nem egészen heteró.

2019. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Marbre ***** válasza:
100%

Az az egy dolog nem derül ki a kérdésedből, hogy neked tetszik-e a barátod? :D Ha nem, akkor igaza van az előttem szólóknak, józanul beszélj vele és állítsd le.


Ha meg igen, akkor menjetek el egy buliba, hagyd, hogy megint a falnak szorítson, vagy provokálj ki valami hasonlót, s lépj tovább. Markolj rá, csókold meg, vagy bármi, amiből egyértelműen leesik neki.

2019. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha bevallaná, hogy akar tőled valamit mit csinálnál?
2019. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez jó kérdés utolsó

Eddig heterónak vallottam magam, de lehet, hogy teljesen mégsem vagyok az...

2019. máj. 1. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is így vagyok vele...eddig heterónak éreztem magam,most már jobban tetszik a férfi test:)


Egy fiatal srác

2019. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!