Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtok egy (bdsm) szolgának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok egy (bdsm) szolgának otthon önállóan elvégezhető büntetéseket? (padló nyalástól kezdve bármi jöhet :"D )

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 19:07
 1/8 anonim válasza:
75%
erre én is kíváncsi vagyok :D
2019. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Csipesz a mellbimbóidra, és rántva szedd le!!!
2019. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nemrég olvastam egy könyvet, abban a pasi ilyesmi feladatokat adott a csajnak, amit el kellett végeznie. Szerintem azokat a feladatok nem csak nők csinálhatják.
2019. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Pl hereidet egy-ket orara elkotod. Soundingolva kell masztiznod. Belekell elvezned az alsogatyadba, de nem cserelheted le. Remelem tudtam segiteni ;) 20/f
2019. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mennyire legyenek durvák?


Pl legyen addig ruhaszárító míg azt nem mondod, hogy száraz a ruha.

Csiptethetsz rá bárhová bugyikat. Mosatlant is.


2mfogsz négy darab téglát, vagy könyvet bármit. Rá teszel egy plekszi darabot. A lényeg, hogy az orrától kb 1 centire legyen a plekszi mikor hanyat fekszik. Pucér fenékkel rá ülsz a plekszire. Látni lát mindent de elérni semmit nem tud.

Közben alázhatod, verheted, masztizhatsz.


Ha kell még ötlet ird le mennyire legyen durva.

2019. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Rágj szét egy büdös poloskát!


Kendd be a farkad izomlazítóval és dugd a forróvíz alá!


Kend tele a szemed szappannal és tűrd nyitott szemmel!


Szopogasd a kilincset! Miután bekented szarral! :D

2019. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6os valaszolo te nagyon beteg vagy
2019. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Fszságokat írtam mert azt akartak hallani. Szerintem az egész padlónyalogatós bdsm fszság és el nem tudom képzelni hogy egy mocskos kutyaszaros padló nyalogatása miként okoz szexuális örömet de az ilyen már alap esetben nevezhető betegnek. Ezzeh képest amiket én írtam csak agymenéses ötletelés... :D Hadd szenvedjenek! :D
2019. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!