Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek az első hogy jött össze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az első hogy jött össze?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedem, de igazából egyből nem szeretek találkozni. Szeretek előtte dumálni, skype-n ismerkedni és utána esetleg. Sajnos egyelőre nincs semmi sikerem.


Elsősorban a passzív része érdekelne (22f) és azért nem akárkivel akarom. Testre is jó vagyok, szóval lehet csak az a baj, hogy nem egyből akarok összefutni mindenkivel?



2019. máj. 14. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Koliban egyszer egy buliba "poénból" csajnak oltoztem
2019. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szép is de végén szomorú történet az enyém. A munkahelyemen jött egy új srác dolgozni 18 éves volt. (70-es évek) megláttuk egymást azonnali szerelem lett. Egy évig voltunk együtt. Ő 18 én 19 éves voltam. Csodás volt de sajnos autó baleset áldozata lett 😢 így 60-as férfiként is szép emlékkel gondolok rá
2019. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom!
2019. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Köszi 3as
2019. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

3 as lennék

Azóta feltudtad dolgozni hogy nem lehet veled ?

2019. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Kénytelen voltam feldolgozni de bizony még ennyi év után is könny csordul a szememben. Nagyon szerettük egymást és ez nem csak a szexkről szólt. Viszont erősen titkolni kellett tudod a multrendszer. Akkor mindrn másképpen működött.
2019. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Planetromeon rámírt egy srác és elutaztam hozzá, ott is aludtam.
2019. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A #2-hez hasonlóan az én történetem vége sem éppen boldog...

Éppen ültem a suli pszichológus szoba előtt, mivel óra alatt kiküldtek és nem nagyon tudtam, hova menni

Majd mgláttam, hogy van ott egy kb velem egykorú srác is (ő 18 volt, én 16) szóval megszólítottam,

aztán később kialakult egy baráti viszony. Egy pár hónapra rá pedig összejöttünk.

De nem élvezhettük túl sokáig mivel, ezután nemsokkal később elhunyt...

Ő volt az első szerelmem, vele volt az első..

Azóta eltelt 2 év, de nem tudom rendesen elfelejteni

2019. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
2es vagyok. Sajnálom 8-as akkor mi tudjuk milyen rossz érzés ez😢
2019. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

2 es

Írhatok privát üzenetet ?

2019. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!