Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyenkor milyen a tényleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsakároly kérdése:

Ilyenkor milyen a tényleges szexualitásom?

Figyelt kérdés
Mindig is a nőkhöz vonzódtam, a férfiak meztelen testétől szó szerint undorodtam, de mikor híztam néhány kilót, és teltebb lettem, valahogy a férfiak IS izgatni kezdtek, passzív melegnek éreztem magam, de NAGYON! Rendesen vágytam rá, hogy valaki megdugjon, és belém élvezzen, vagy leszophassak valakit. Ám ezek után elkezdtem edzeni, és ahogy fogytam, és nagyobbak lettek az izmaim, jobban férfinek éreztem magam, és UNDORODTAM a férfiak testétől, csak a punci érdekelt. 😋 Aztán rá pár hónapra híztam egy kicsit, és már megint annyira a férfiak izgattak, hogy meg is ujjaztam magam, amit elképesztően élveztem! 😍 Itt már a lányokra fel sem állt. Viszont az utóbbi időben megint elkezdtem edzeni, és már az ujjazásokat sem élvezem, plusz megint kezdenek a lányok izgatni, a fiúk pedig nem. Ilyebkor mi a szexuális beállítottságom? Úgy érzem, hogy az dönti el kihez vonzódom, hogy éppen van e pocakom, vagy kockásabb a hasam. Mintha ezen múlna, hogy férfinek érzem e magam!

2019. máj. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem "kacsa", kedves Károly? 😳🤔🧐
2019. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
😂 ez jó, de nem
2019. máj. 14. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Végül is kipróbáltál valamit egy nő- vagy hímnemű partnerrel?
2019. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nővel már sok mindent, és élveztem, férfival még semmit
2019. máj. 14. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Sok mindent??? Mesélhetnél...
2019. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Hormoningadozás?

Amúgy biszex vagy.

2019. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Valahogy kamunak érzem az esetet! Baj?
2019. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!