Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van hajlamom a melegségre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hajlamom a melegségre ezek alapján?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős meleg fiú. Először arról ábrándoztam vele kapcsolatban, hogy jó lenne ha ketten megdugnánk egy nőt. A legdurvább az, hogy a közelében fura érzéseim vannak. Szeretek vele beszélgetni, szeretem megnevettetni, hiányzik ha nincs velem. Nagyon rossz lenne ha valakivel összejönne. Amióta elkezdődött ez nem voltam lánnyal, nem is érdekelnek, azt érzem, hogy meleg vagyok. De nem akarok az lenni, mert csak tönkretenném a barátságunkat. Nem beszélnék erről senkinek, talán ha toleránsabb országban élnék. Nem tudom, hogy ez melegség vagy ez valami karmikus kapcsolat köztünk?
2019. máj. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Elég valószínű, hogy meleg vagy. Legyél vele még többet. Viszont más fiúkhoz vonzódsz? Ez a fontos
2019. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hat szerintem biszex vagy, marmint azt irtad hogy ezelott erdekeltek a nok. Szerintem tegyel egy lepest fele, de ne egybol mindent, csak eleinte annyit h9gy te nem vagy biztos benne, hogy (csak) a lanyokat szereted, es nemtudod hogyan tovabb. Aztan a reakciojabol ki tudod szurni hogy mit mondhatsz, mit nem.
2019. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2019. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
probáld ki vele aztan eldöntöd miujsag,nem lehet igy válaszokat adni erre..
2019. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És azóta mi a helyzet?
2021. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!