Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van hajlamom a melegségre ezek alapján?

Van egy ismerős meleg fiú. Először arról ábrándoztam vele kapcsolatban, hogy jó lenne ha ketten megdugnánk egy nőt. A legdurvább az, hogy a közelében fura érzéseim vannak. Szeretek vele beszélgetni, szeretem megnevettetni, hiányzik ha nincs velem. Nagyon rossz lenne ha valakivel összejönne. Amióta elkezdődött ez nem voltam lánnyal, nem is érdekelnek, azt érzem, hogy meleg vagyok. De nem akarok az lenni, mert csak tönkretenném a barátságunkat. Nem beszélnék erről senkinek, talán ha toleránsabb országban élnék. Nem tudom, hogy ez melegség vagy ez valami karmikus kapcsolat köztünk?

máj. 16. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
Elég valószínű, hogy meleg vagy. Legyél vele még többet. Viszont más fiúkhoz vonzódsz? Ez a fontos

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 21:18 Privát üzenet
Hat szerintem biszex vagy, marmint azt irtad hogy ezelott erdekeltek a nok. Szerintem tegyel egy lepest fele, de ne egybol mindent, csak eleinte annyit h9gy te nem vagy biztos benne, hogy (csak) a lanyokat szereted, es nemtudod hogyan tovabb. Aztan a reakciojabol ki tudod szurni hogy mit mondhatsz, mit nem.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 22:09 Privát üzenet
Igen.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 00:45 Privát üzenet
probáld ki vele aztan eldöntöd miujsag,nem lehet igy válaszokat adni erre..

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 09:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudok tenni a meleg hajlamom elfedése érdekében?
Meleg/biszex hajlamom van. Hogy dolgozzam fel?
Szerintetek van bi hajlamom?
Tetszik egy fiú aki 9. -es középsulis. Egy iskolába járunk. Viszont nekem van barátnőm és mindig is a lányokat szerettem. Lehet van hajlamom, vagy ez csak kivételes eset? 18f
Ha ebben a videóban a jobboldali fiú szerintem aranyos ( nem szexuálisan, csak tényleg tök cuki) akkor meleg hajlamom lehet? Sosem szopnám le, vagy ilyesmi, de aranyos nah 20f /...
Van hajlamom a melegségre, ha ilyen videókat nézek?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!