Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg akartam csókolni a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akartam csókolni a legjobb barátomat amikor aludt, többi lent (? )

Figyelt kérdés

Kb másfél éve vagyok belé szerelmes titokban, de kezdjük az elején

Szóval..ez egy elég kínos történet

Éppen náluk voltam és néztünk valami filmet.

megjegyzem, hogy kb minden olyan filmen ami több mint 2 órás bealszik

Most is így történt..alig ment fél órája amikor azt veszem észre, hogy alszik

Na, de a lényeg.. hát öhm jó ötletnek tűnt...

Mivel annyira mélyen alszik, hogy még egy atombomba se tudná felébreszteni így úgy gondoltam miért ne csókolhatnám meg, úgy is alszik, biztosan nem fogja észrevenni....(aha jó vicc)

Ki gondolná, hogy pont akkor nyitja ki a szemét amikor, csak pár cmre vagyok tőle

Teljesen lefagytam és csak annyit tudtam kinyögni, hogy "bocs"

Utána egész este rá se mertem nézni.

Ezek után pedig folyamatosan azt kérdezte, hogy mi a baj meg, hogy beteg vagyok e...

Szerintem ez volt életem legkínosabb pillanata

Meg se kérdezem, hogy átlátszó volt e, mert szerintem rögtön leesett neki, hogy mit akarok...


Akkora hüje vagyok..így nem tudok újra a szemébe nézni. Valami tipp, hogy mit tehetnék?


2019. máj. 17. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is rájött, akkor mondd el neki, mi a helyzet. Ha eddig nem akadt ki, akkor most se fog szerintem.
2019. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja hogy meleg vagy?

Mondhatnád azt is hogy nem hallottad szuszogni, megnèzted lèlegzik-e mèg? Ha már úgy is mindíg mèlyen alszik.

2019. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ez nem is olyan rossz ötlet, lehet, hogy ezt mondom neki

Ő nem tudja, hogy meleg vagyok

2019. máj. 17. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb kifogás, de minden helyzetben univerzálisan használható: meg akartad ilyeszteni, csak nem sikerült. Olyan beleordítasz a fülébe hogy "bú".


Tudom, tudom, nem valami jó, viszont hogy sok helyzetet meg lehet vele menteni (vagy nem lesz olyan rossz mint előtte) az tény.

2019. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd azt, hogy szándékosan bámultad, mert elvileg az ember megérzi, ha közelről bámulják. Mondjuk gondolom nem nevettél az eset után, szóval nem tudom mennyire hihető.
2019. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!