Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, volt már egy pár kapcsolatom lányokkal, de egyikbe se voltam szerelmes

És most meg lehet vetni vagy akármi, de az első szerelmem egy fiú volt 16 évesen

Viszont abból nem lett semmi, még el se mondtam neki... mostmár azt kívánom bárcsak elmondtam volna, de már késő...

(az akkori barátnőmmel is miatta szakítottam)

Egyfolytában rá gondolok, még mindig szeretem

De ami a legnagyobb baj az az, hogy azóta nem tudok senkivel járni, még a szex sem megy... (se fiúval, se lánnyal) akármilyen jól nézzen ki az adott személy


Valami tanács? Mit tehetnék?


2019. máj. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már annál a fiúnál esélyed? Ha nincs akkor próbáld magad rajta túl tenni és találni egy hozzád illő párt
2019. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs köztünk...
2019. máj. 17. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Találnod kell valakit, akit hasonlóan tudsz szeretni, mint őt.
2019. máj. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl kell tenned magad rajta...Valoszinuleg a buntudatod van amiatt hogy nem mondtad el,es az szep lassan el kezd felemeszteni.Probalj meg elterelni a gondolataidat,aztán majd jon egy olyan ember,akit szeretni fogsz
2019. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, így kénytelen leszel túllépni rajta, nem érdemes ezen emészteni magad mostmár. De a helyzetre való tekintettel ez nyilván nehéz lehet. Bármit lesz is sose félj segítséget kérni barátaidtól, szeretteidtől.
2019. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!