Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, titkos vagy nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titkos vagy nyilvános kapcsolat?

Figyelt kérdés
16-20 éves srácok, ha kapcsolatban vagytok egy másik sráccal, akkor azt titokban teszitek, vagy esetleg a szüleitek, barátaitok tudják hogy meleg vagy, vagy hogy kapcsolatban vagytok egy másik sráccal?

2019. máj. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Most egyedül vagyok, de ha lenne kapcsolatom, nem lennék hajlandó titkolni. Egyrészt ha párom van, akkor nem szégyellem őt, másrészt azzal meg nem leszek együtt, aki engem szégyell. És ha valaki engem megszól azért, mert férfival vagyok együtt... Hát szóljon. Gyűlöljön érte, ha akar. Elfér rajtam. :D A saját életemet élem, nem érdekel más erkölcsnek hazudott baromsága. Az én olvasatomban ugyanis az erkölcs fogalmába beletartozik az alázat. És ha valakiben van kellő alázat, az a saját életével foglalkozik, nem máséval.
2019. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Uhhhh, 'most egy kicsit szerelmes lettem' az előző válaszolóba (vagyis a válaszába). :)))
2019. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mások vagyunk; az én életembe egyelőre csak titokban fér bele egy párkapcsolat és ismerkedésnél le is szögezem, hogy ezt ne eröltesse, mert majd ha én jónak látom, akkor fogom bevallani a környezetemnek.
2019. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha csak "kavarunk" akkor senkinek semmi köze hozzá.Viszont,ha már ki alakul normálisan,akkor nyilvanvaloan felvallalom.
2019. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ahoz neked mi közod?😂Mindenki azt csinál amit akar...majd ha rad maszik valaki akaratod ellenére,akkor nyugodtan karomkodhatsz,mondhatod a magadét,de amig nem,szerintem normalisabb hozzáállás lenne ha elengednés az egészet.
2019. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő szerintem, nekem nem baj ha a srác valamennyire ragaszkodik ahhoz hogy titok legyen, én magam részéről dinamikus vagyok.
2019. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!