Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti sem foglalkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti sem foglalkoztok különösebben Kövér László kijelentésével?

Figyelt kérdés
Engem speciel nem érdekel, ezt az embert mindig is egy gerinctelen véglénynek tartottam, aki csak arra képes, hogy aláírja, amit elé tolnak. Az ő véleménye számomra soha nem jelentett semmit, és szerintem az emberek nagyrésze így van ezzel. Akkor minek a tüntetés?
2019. máj. 18. 18:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Csak akkor mondott jó dolgokat, ha te magad egy visszamaradott, szellemi fogyatékos vagy, 17. századi felfogással, meg némi rejtett melegséggel (mivel a homofóbok nagyrésze látens meleg).
2019. máj. 18. 19:00
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert most mit jelentett ki? Lusta vagyok utánanézni
2019. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A bajszorszr kicsit melegezett egyet, semmi extra
2019. máj. 18. 19:03
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Áder János a bajszos szar :D Amúgy én utálom Kövért, csak megszégyeníteni tudja az ellenzéki képviselőket, és f#szságokat mondani. Egy haszna van, hogy jó mémek készülnek a hülyeségeiből.
2019. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 DominikX ***** válasza:
91%

Mindig is utaltam azt a vénembert, csak a méreg hagyja el a száját. Az ő véleménye abszolút nem érdekel, csak a nép akit ezáltal manipulál.

Tegnap a migránsokat baszogatták, ma a melegeket, holnap kit fog gyűlölni a patkány banda? ( nem vagyok bangóné fan)

2019. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Mindig azt mondja, ami a tömeg igényét kielégíti, nem kell vele foglalkozni.

[link]

2019. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem igaza volt. Nem értem miért kell azt a kommentet törölni aki ellenvéleményt fogalmaz meg.
2019. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Lényegében azt mondta, hogy a homoszexuális emberek egyenlőek a pedókkal.

Ha ezzel egyetértesz, nem kell tüntetned. Ha látják, hogy annyiban hagyjuk legközelebb mit fog mondani? Meg majd mikor ránk olyan törvényeket hoznak, megnézem akkor is ilyen könnyen állsz-e a dolgokhoz.

2019. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 kovpet ***** válasza:
72%

"Biztos hogy nem egészséges két búzi között felnőni."


Ha már nulla agy, akkor úgy próbálom, hogy te is értsd: a cigányok között az állami gondozásban nyilván sokkal jobb.

2019. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vagyok egyenrangú állampolgár akkor miért kell egyenlően viselnem a közterheket? Ja, hogy nem is egyenlően viseljük mert pl a családi adókedvezményre esélyünk sincs. Na mindegy. Féltsék csak tőlem a gyermekeket, nem érdekek. Biztos rosszabb apa lennék mint egy alkohoholista részeg fa*sz aki csak hobbiból veri a feleségét meg a gyerekét. De legalább heteró és csak ez számít.

Azért az állampolgárságom megtarthatom?

2019. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!