Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan látjátok, a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok, a férfiak sok női csalódás után, vállhatnak homoszexuálissá? 37/F

Figyelt kérdés

Fontos,hogy az én nézőpontomból a homoszexuálisok egyenértékűek a többi emberrel!

Én egy rendkívül becsületes,jólelkű,tiszelettudó sok hibával rendelkező ember vagyok,de ez nem ér régóta semmit.

Simán gondolom most úgy,hogy már csömört és undort érzek a nők iránt.Egyre igazabb,hogy a férfi szerelem a legszebb!



2019. máj. 19. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Én nem tudom, ,hogy mással mi a helyzet, de nálam ezt szerintem belém nevelték serdülő koromban.
2019. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes kérdés. Az tény, hogy huzamos idejű szexuális megvonás után a férfiak képesek az azonos nem felé is szexuális vágyat érezni, de csak ideiglenesen. Ez történik például a börtönökben is.

Szerintem szélsőséges esetben hasonló kényszerállapot előfordulhat az általad leírt esetben is, de ez csak ahhoz hasonlatos, hogy a szomszéd Józsi bácsi megereli a kecskéjét, mert nincs jobb, de nyilván vonzalmat nem érez az állat iránt.

És a krízishelyzet megszűnése után, tehát a férfinek alkalma nyílik kiélni a vágyait egy nővel, vagy a te esetedben nem történik csalódás, akkor ez az ideiglenes állapot megszűnik, mert már nincs szüksége "másodlagos" megoldásra. Ha mégis tartósan fennáll, akkor az illető eleve biszexuális vagy homoszexuális volt, csak eddig nem tudta...

2019. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Nekem van 1 elmeletem.

Van egy csomo fiu/ferfi aki egy rohadek, de a lanyok/nok 90%-a rajuk bukik. Mivel a rohadekoknak a p.csak jonnek be ezert a lanyok 90%p.csa, ezert a normalis sracok kiabrandulnak a lanyokbol es melegek lesznek. A normalis lanyok pedig forever alone-ba nyomjak.

2019. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
És hogyan lesznek a bunkó melegek? :D
2019. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem válhatnak. Aki vonzódik a férfiakhoz is az legalább biszex. Bár én nem értem, hogy hogyan, de vannak akik csak felnőtt életükben jönnek rá erre.
2019. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thillmin ***** válasza:
100%
Volt egy egyéjszakás kalandom egy pasival, aki azt mesélte el, hogy azután fordult a férfiak felé, miután elvesztette a feleségét, akit imádott. Ő nem csalódott sokszor, csak egyszer, de akkor nagyot. A válasz tehát: igen, van rá példa. Persze azt nem árt szem előtt tartani, hogy a melegek nagy része teljesen más történettel rendelkezik.
2019. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez akkor lehetséges, ha az illető biszexuális, csak eddig nem tudott róla, nem élte ki, elnyomta, sokkal erősebb volt az érdeklődése az ellenkező nem iránt, stb. Ilyen esetben úgy gondolom, a sok csalódás miatt igenis fordulhat a saját neme felé. Egy teljes hetero beállítottságú személy viszont szerintem ebben az esetben sem.
2019. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy a férfiak jobbak. A meleg világ még kegyetlenebb tud lenni.
2020. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!