Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szereti a jó kis izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti a jó kis izgató szexuális töltetű fantáziatörténeteket olvasni?

Figyelt kérdés
Milyeneket és esetleg ti is szoktatok ilyet "költeni"....?
2019. máj. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom őket :D
2019. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költeni nem, csak olvasni. És persze húzogatni a répát spriccig.
2019. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én imádom őket, történetek.hu-n szoktam őket olvasni, meg egyszer-kétszer írtam is :)

Aki viszont hosszabb sztorikra is kíváncsi, azoknak ajánlom a wattpad-et, rohadt jó meleg sztorik vannak rajta :D


20/f

2019. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én az olyanokat is szeretem amik saját fejből jönnek.egyszerűek de nagyon izgatóak☺
2019. máj. 20. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fel tudnak izgatnu
2019. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írni nem szoktam, olvasni viszont igen. Én azokat szeretem legjobban, ahol heteró, vagy magukat heterónak gondoló fiúk kerülnek meleg helyzetekbe. Aztán pedig rájönnek, hogy egy fiúval csinálni még élvezetesebb, mint a lányokkal. :)
2019. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bár ritkán olvasok ilyeneket, de nagyon szeretem.
2019. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!