Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet hogy eddig aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy eddig aktív pasi létemre vonz a passzív szerep?

Figyelt kérdés
Negyven elmúltam, kb. azóta érzem úgy, hogy talán fordítva is ki kellene próbálnom. Nos, ez szinte lehetetlen feladatnak néz ki számomra. Találjak olyan fiatal srácot, aki aktív is, meg be is jönne neki, ha esetleg én aktív is vagyok, majd passzív is lennék. Hogyan tovább?

2019. máj. 20. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy unit keress
2019. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy unit
2019. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként bennem is felmerülthogy kipróbálom....még nem vetettem el.
2019. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi különleges. Kíváncsi vagy rá és ez normális. Próbáld ki és kiderül élvezed-e.

Fiatal aktívot meg lehet találni simán ;)

2019. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordítva történt! Mindig is a passzív szerep vonzott, de megismertem egy gyönyörű fenekű srácot és annyira odáig voltam a tőle, hogy kedvet kaptam aktívkodni! Azóta is vele,és uni lettem
2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is csak aktív voltam, de mára imádom, ha jól megdugják a “punim” ! Fantasztikus érzés!!
2019. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként imádom ha sz@pás közben megujjaznak.
2019. máj. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!