Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri, vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akiről SOHA nem gondoltam volna, hogy ilyen szoros viszonyom lesz vele. Szóval: Amikor a barátnőm elhagyott, teljesen összeestem, reménytelen volt minden, még az önygilkosság is megfordult a fejembe. Viszont amikor "rendbe jöttem", akkor éreztem, hogy valami nincsen rendben.Azt éreztem, hogy egyre jobban vonzódok a férfiakhoz. Szereztem új barátnőt, de semmi. mondtam neki, hogy ez nem fog menni és hagyjuk abba. Aztán főiskolán megismertem egy fiút akivel nagyon összehaverkodtam. Kezdtem szerelmes lenni belé,és most teljesen belé vagyok zúgva. Viszont maga a stílusa nem tetszik, néha meg is haragszok érte, hogy leszólja a barátaimat, de valahogy mindig visszahúz magához. Hogyan mondjam el neki hogy vonzódok hozzá?

2019. máj. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

"Meguntam a pu&cit, Béla!

Kell a hátsód hasadéka!

Sírhat Nóra, Sírhat Réka

Nunner helyett jöjjön béka!"


F, 39, hetero

2019. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először hozd fel a "meleg" témát, aztán majd úgy is látszani fog a reakciójából, hogy mi a helyzet

Vagy.. igazából egyszerűen be is vallhatod neki, hogy bejön...de én inkább az elsőt ajánlanám

2019. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő meleg?vagy még az sem derült ki?
2019. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fujmß
2019. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha áthívod iszogatni, és ha már jó a hangulat, elkezded simogatni a combját. Ha nem visszakozik, akkor mehet a kezed feljebb is. Ha megérzi, milyen jó, ahogy a kezeddel kényeszteted a farkát, már benne lesz
2019. máj. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Roppant vicces vagy 1. válaszoló. ha-ha. jah mégsem.. -.-
2019. máj. 23. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem bi. vannak utaló jelek rá,pl a suliban hozzáteszem a lábamat az ő lábához, és ő közelebb ül. vagy a mozgásából is kiderülhet. de amikor kérdezem hogy mi a véleménye a melegekről, akkor azt mondja: -vannak köztük jók is, és rosszak is. nem értem miért kell utálni... bár gyakran szokta a melegeket b*zinak hívni.
2019. máj. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!