Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez jó felfogás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó felfogás?

Figyelt kérdés
Pasiként homoszexuális vagyok tehát a pasikat szeretem.Akit szeretek az pasi tehát legyen férfias.!ettől persze szeretheti valaki a feminim pasikat!Nem leszólom őket.
2019. máj. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy jó vagy rossz felfogás. Neked ilyen az ízlésed és ennyi.

Egyébként számomra is a férfias pasik vonzóak. A szőrös mackók :) Ez mindössze ízlés dolga.

2019. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen!igazad lehet.
2019. máj. 21. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mivan?
2019. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyet értek. Ha már a pasikhoz vonzódok, akkor az legyen férfias.
2019. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
A túlsúlyos 50es szőrős "mackó" az szerintem nem fèrfias, és nem is vonzó. Magánvélemény, de jobban vonzódok a korombeliekhez(20-23), ezért nem használok társkereső oldalakat sem mert ott is érzelem nélkül küldözkedik a falloszukról a "macik" a képeket, gyakran köszönés nélkül csak elküldik. Inkàbb abba is hagytam a társkeresést ilyen òtvar oldalakon, majd lesz valami ki tudja.. Amúgy lehet csak én vagyok így de nekem az izmok bejönnek, de nem ilyen ronnie coleman szintü hanem tudod az aki sportol rendszeresen de mègsem viszi tùlzàsba(és most nem a 8%os testzsírròl beszèlek meg a kockahasròl hanem csak arról hogy egészséges és az a fontos..). Bocsi a kisregény miatt :D
2019. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!