Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok van olyan aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok van olyan aki a szexet nem tudja elképzelni gyengédség, érzelem nélkül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy legyen bármilyen kapcsolat,pár-,szexkapcsolat,azt úgy éli meg hogy valamilyen szintű érzelemmel gyengédséggel teszi ezt.
2019. máj. 22. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem srác vagyok, de sosem szeretkeztem anélkul, hogy érzelem, gyengédség ne lett volna benne.

Lehet leszólni, de szerintem - és sokak szerint is -, érzelem nélkul csak urítés van, és tovább lépnek.

Ez pedig egy idő után érzelmi és lelki elsivárosodáshoz vezet.

Sosem mennék bele alkalmi szexbe, bármilyen szép, vagy készséges az illető. Sőt, még a kezét sem fognám meg.

Ennyi. Ja igen, ennek ellenére, kiegyensúlyozott és boldog az életem. Pedig most nincs párom.

2019. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétfajta ember van. Aki dugni szeret(ne) és aki szeretkezni. És a kettő közt ég és föld a külónbség.
2019. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es nagyon igazad van én is szeretkezni szeretek
2019. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom a szexet elképzelni hogy nulla gyengédség nulla érzékiség.
2019. máj. 22. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony szeretkezni csak azzal lehet,akit szeretünk. A szex az más dolog, hétköznapi. Lehet egyedül, vagy mással, de még se közelíti az előzőt...
2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Én például képtelen vagyok szexualitásra még csak gondolni is olyannal, akibe plátói mód halálosan szerelmes vagyok, és képtelen vagyok érzelmekre olyannal, aki mint egy darab test fizikailag felizgat. Nálam szakadék van a kettő között, el se tudom képzelni, hogy hogy lehet ezt a kettőt egyszerre.


A miértre nagyon egyszerű a válasz: Érzelmileg vonzódni csakis lányokhoz és lányoktól megkülönböztethetetlen feminim fiúcskákhoz tudok, de ők szexuálisan nem vagy nem igazán izgatnak, fizikailag a masszívabb erősebb srácok teste izgat fel, de nyilvánvalóan nem tudok egy hapsi iránt érzelmeket produkálni, azért agyilag nem vagyok nő, hogy vágyjak valami erős férfi karjaiba, na ne vicceljünk már...

2019. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Én is ilyen vagyok
2019. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos dolog az érzelem és az,hogy van aki felé megélhetjuk...

Jó lenne ismét egy ilyen érzelmes társ,aki szereti a gyengédséget,meghittséget és tudja,mi egy párkapcsolat lényege és értelme !

Ha jönne egy ilyen, örömmel és tárt karokkal várom,hogy megöleljem ...


54 F

2023. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!