Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én el tudom fogadni mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én el tudom fogadni mások szexuális identitását, csak egyszerűen nem fér a fejembe, ti értitek?

Figyelt kérdés
Férfiként én el tudom képzelni, hogy egy nő inkább a nőket szereti. De hogy egy férfi a férfiakat? Az még oké, ha valai utálja a nőket és azért maradnak cswak neki a férfiak. De ezt nagyon nagy kisebbségnek gondolom. De egy átlagos homoszexuálist nem tudok megérteni. Vagy ez annyira genetikai hajlam, hogy jobban szereti egy frfi a szőrös férfi feneket mint a gyönyörű női testet?

2019. máj. 22. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
En azt nem ertem hogy hogy l hwt szeretni a pörköltet azt sem ertem hogy valakinek hogy tetszjet egy bmw...
2019. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem ertesz? Izlesen kar vitatkozni. Melegkent nekem a noi test dogunalom es nagyon messze van a szeptol.


Kb ugy kepzeld el, hogy gondolom teged se indit be egy nagyon kover no. Egyszeruen szexualisan nem vonzo, tok semleges, mint egy gyumolcs. Mint ahogy ket atlag hetero ferfinak is lehet nok teren total mas izlese.

2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, mi így vagyunk bedrótozva. A férfi testet látjuk vonzónak. Ki szőrösen, ki csupaszan. A lényeg az, hogy számunkra ugyan olyan érthetetlen, hogy nektek mi tetszik annyira egy női testen mint ahogy te nem érted a mi vonzalmunk.
2019. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan olyan, mint ha téged arról kérdeznének, hogy miért nem vonzódsz adott férfihez amikor nők ezrei nedvesednek tőle ha meglátják.
2019. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Izlesen kar vitatkozni. Melegkent nekem a noi test dogunalom es nagyon messze van a szeptol."


Ízléseken nem akarok vitatkozni egyedileg, engem az érdekel, hogy ez mekkora arányban van jelen, a statisztika és valószínűség. Nekem az a furcsa, hogy ha jól tudom elég nagy százalékban jelen van. Pedig a művészettörténetben is a női test a szebb, tehét lehetnek egyedi ízlések, de a mértékén csodálkozom. És hát persze biológiai funkciónk szerint is a férfi a nőt tartja szebbnek, a kerekded formákat, stb.

2019. máj. 22. 13:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rettenet primitív kérdés
2019. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Min akarsz vitatkozni, ha nem az ízlésen? Hiszen a kérdésed pontosan azt tükrözi, hogy a saját ízlésvilágodból levont konklúziók alapján akarsz másokat megítélni. Mi ez, ha nem az ízlésen való vitatkozás? Ha világszinten ismert és elismert embertől, esztétától, az egyik legnagyobb filozófustól is óhajtod megtudni, hogy milyen is a meleg szerelem, akkor ajánlom Platón dialógusait. Kezd "A lakoma" cíművel.
2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az arány az kis túlzással 100%. Én nem ismerek olyan meleget aki azért kezdene férfiakkal, mert megunta a nőket. Minden meleg a vonzalma miatt keresi a férfiak társaságát.

Ha tényleg ismered a művészettörténetet akkor tudod, hogy az ókor művészetének középpontjában a férfi test van nem a női. A későbbiekben pedig vagy egyszerűen a test szépségéről vagy az adott művész esztétikai érzékéről beszélhetünk. Nincs külön kiemelve, hogy a női test szebb. Neked az, mert Te heteró vagy és benned szexuális vágyat kelt. Bennünk meg semmit, max esztétikai szépséget látunk. Biológiai funkció szerint szintén a heteroszexuálisok vonzalma kötődik a női testhez. A Homoszexualitás biológiai funkcióiról meg olvashatsz ha érdekel. Több elmélet is létezik mind biológiai, mind szociológiai szemszögből vizsgálva a témát.

2019. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5


azért ez egy hatalmas tévedés. a művészet koronájaként pont fiúaktokat tartanak számon, és nem mellesleg ma se ritka, csak vmiért kényesebb téma, mint egy női test, de ez csak a társadalmi tabuk kérdése.


de ez a kérdés önmagában nagyon durva ... te melyik bolygóról jöttél? :)

2019. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit nem lehet megérteni? A sajat nemuk tetszik nekik. Ugyanugy vannak olyanok akiknek a 40kilós vagy a 100kilós nok tetszenek. Ennyi
2019. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!