Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki nagyon lányos és férfival ismerkedne? Hol lehet ilyennel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Neten hiába próbáltam, szinte lehetetlen. Vagy nagyon rejtőzködnek, vagy talán nem is léteznek? Habár az utcán néha látok, de nincsen bizalmam leszolitani. Így még esély a nulla sajnos.

2019. máj. 23. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt, hogy érted? Mennyire lányos?

Inkább külső vagy belső?

2019. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Külsőleg is, de nyilván belső tulajdonságra is lányos. Mintha lány lenne, de hát ugye mégis fiú, ott is pl. Persze nem hétköznapi, tudom.
2019. máj. 23. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon lanyos fiu vagyok belsore, kulsore inkabb kozepesen. de belsore annyira, h neha elgondolkodok, h lehet nekem lanynak kellett volna lennem :D
2019. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te lányos lennél?
2019. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, én pasis vagyok. Gondoltam az ellentétek vonzzák egymást. Valahol...
2019. máj. 23. 14:06
 6/13 lukacs lol válasza:
100%
Írj priviben drága 😅
2019. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten lányos fiú vagyok és pont ezért nem kellettem eddig senkinek, mert a melegek általában a férfiakhoz vonzódnak, nem egy félig nőhöz. 25/f/m
2019. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha egy ilyen aranyos, tündéri, lánylelkű fiúcska beregisztrál egy ilyen ócska társkeresőbe, akkor hatszáznyolc agynélküli állatian primitív idióta férfi menten ráugrik, hogy ő majd a hatlamas aszával jó keményen orrba-szájba assza szerencsétlent. Lehet, hogy férfi és férfi között ez a hang a nyerő, de egy törékeny lelkű lánnyal nem lehet így bánni. Képzeld csak el, ha a heteró társkeresőn is ez lenne az udvarlás... Nem csoda, hogy ezek a lányos fiúk régen elmenekültek már a uzitárskeresők közeléből amilyen messzire csak lehet.
2019. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltam fent említett társkeresőkön, mint aktív pasi, aki nem lerohanni szeretné az olyat, akit keresek is. Általában még válaszra sem méltattak, vagy éppen farok képet kért a delikvens. Nyilvan nem ló méretű, amivel rendelkezem, így még csak megfelelő sem voltam. Pedig párszor leírtam, hogy szerintem sokadrangú az a testrészem, pláne, hogy nem annyira kicsi sem, de a lényeg a többivel együtt és a belső lenne. Nos, ma ez úgy tűnik nem nagyon trendy dolog.
2019. máj. 24. 07:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak, sőt szerintem sokkal többen, mint a férfias férfiak. Azt nem tudom, hol érdemes velük talizni, de közülük sokan vágynak férfias pasikra így elvileg nem lenne nehéz összejönni velük. A te eseted ezért meglepő
2019. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!