Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg, aki azért nem szexel mert nagyon fél a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 12:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Én is eléggé tartok tőle. Bár én alapból van egy kis hipochonder beütésem, szóval ez sem segít a helyzeten :)
2019. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok meleg, de engem is aggasztanak.
2019. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Ott a gumi.
2019. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én például irtózatosan félek a nemi betegségektől
2019. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Tipikus válasz hogy óvszert kell használni, de azt nézve mennyiféle betegség van, ha valaki fél tőle ettől még félni fog és az óvszer se véd teljesen. 30 / F


Én egy kicsit olyan majmok bolygójának érzékelem azt, hogy nagyon sokan meggondolatlanok.

2019. máj. 24. 12:45
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha mindenki megfontolt lenne sokkal kevesebbet szexelnének az emberek, de nem is terjednének tovább a betegségek, azért ebbe gondoljatok bele. Ettől azonban eléggé messze van a valós hozzáállása az embereknek.
2019. máj. 24. 12:50
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, hiszen senki sem szeret elkapni fertőzéseket. Azonban ennyire paranoidnak lenni felesleges, ennyi erővel ne ülj autóba, mert balesetet szenvedhetsz. De ahogy az autóvezetésnél, itt is vannak bizonyos kockázati tényezők: amíg az autóban nem mindegy, hogy 180-al közlekedsz, használsz-e biztonsági övet, vagy ittasan ülsz a volán mögé, úgy nemi betegségek esetén nem mindegy, ki mekkora kockázatot vállal, azaz, milyen sűrűn vált partnert, óvszerrel közösül-e stb.


Ha rám hallgatsz, akkor a legjobb védekezés a monogám párkapcsolat, úgy nem nagyon kaphatsz el semmi súlyosat, valamint az óvszer, mert az a legsúlyosabb betegségek ellen elégséges védelmet nyújt (pl. HIV-el, vagy szifilisszel szemben).

2019. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utcára se mehetsz ki ennyi erővel, hisz más kifújt levegője terjeng körülötted. Olyan partnerrel fekszel le, akiben bízol, és védekeztek. Nem olyan nehéz biztonságosan szexelni.
2019. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz aki az ezzel az erővel utcára se menj ki meg autóba se ülj közhely szerű választ fogja írni. :) Van különbség a dolgok között. Azért mert pl nagyobb városban ha járok és ott szmog van még nem kezdek el cigizni is mondván úgy is mindegy. Ez ostoba hozzá állás szerintem. A monogámia jól hangzik de hány ember lehetett már hamis illúzióban és szépen megcsalták akár több év után és "monogám kapcsolatban" lett nemi beteg. Az általános hozzá állás nem megfelelőségének felismerése nem paranoia. Nem találkoztam még az én mércémmel ilyen szempontból megbízható és ráadásul szimpatikus emberrel. Attól mert sokan cigiznek, vagy energiaitalt isznak pl még az se normális. A lényeg hogy akkor vannak ezzel így mások is.
2019. máj. 24. 13:05
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer még mindig a legjobb megoldás. A legtöbb probléma ellen megbízható védelmet biztosít. De mondjuk más kérdés, hogy milyen hülye fejet vágnak, ha bejelented, hogy orálhoz is használnál. Pedig a legtöbb STD/STI "szépen" terjed orális úton is.


Számomra a legszimpatikusabb még mindig a (nem csak színleg) monogám párkapcsolat közös szűrést és negatív eredményeket követően.

2019. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!