Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudtam ennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtam ennyi ideig látens melegként élni?

Figyelt kérdés
Majdnem megnősültem, a barátnőm biszex volt. Amikor szakított velem magam alatt voltam, és amikor megismertem egy meleg fiút érdekelt hogy milyen lehet fiúval lenni. És igaza volt az exbarátnőmnek, mert a saját nemeddel izgatóbb szexelni. Beleszerettem ebbe a fiúba, és rájöttem, hogy meleg vagyok. Mélyen elnyomhattam ezt magamba de az vagyok, mert fiúval sokkal jobb a szex.
2019. máj. 24. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szexualis es erzelmi intelligencia kerdese, ki mikor tudja magat elfogadni.
2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Én nem itelem el a melegeket annyira vagyis engem nem erdekel mit csinalnak, egyedul arra kaphatnek valaszt,hogy ez hogy merül fel benetek h uuu most dugnék egy csavoval, meg egy fullos nőre nem is izgultok fel? Meg miert jo az ha egy azonos nemuvel mar bocsi de segbe dugjatok egymast? Eskuszom most nem roszindulatbol kerdezem csak kivancsi vagyok h aki csinalja az miert mert nekem ez tenyleg felfoghatatlan de nekem ez nagyon durva meg azert gusztustalan is, de megegyszer bocsi ha megbantottalak valamelyik mondattal..
2019. máj. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ér! Az előttem szólónak csak annyi: nem kell megérteni. Tulajdonképpen nem is lehet. Csak fogadd el. Van aki a spenótot szereti és van aki a sóskát.
2019. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekunk egy pasi a fullos es nem egy no. Izlest nem lehet megmagyarazni. Sok hetero is seggbedugja a nojet..

Mindenki mast szeret az agyban, nincs ertelme mutogatni egymasra, mint ahogy az utcan se mesz oda egy dagadt parhoz, hogy fuj, hogy birod ezt a kover not/ferfit megcsokolni...

2019. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én is kb 3 éve fogadtam el hogy meleg vagyok.nehéz volt.Rájöttem és megtapasztaltam hogy egy jol kinéző,korban az igényeimnek megfelelő (fiatalabb.mindíg is a fiatalabbak vonzottak)sráccal,pasival nagyon izgalmas dolgokban lehet kiteljesedni.Kiteljesedni,és nem ba..ni!Elindulni A-ból B-be.addig amíg eljutsz rengeteg izgalom van.Testi is.Sokkalta többet kapsz mintha a különböző stációkat átlépve rögtön az ágyban vagy.Na szóval ezeket tapasztaltam,de amíg ezt elfogadtam,na az volt a hosszú idő.Nem mondom itt sem rózsaszín minden...sőt.De a nehéz dolgokon átsegít az hogyha van társam akkor megélem a kapcsolat minden percét.És még valami!Lehet hülyeség...de attól mert itthon nem természetes dolog ez a fajta kapcsolat ettől még izgi is ,a "tiltott gyümölcs"effektus.ilyenkor ha kilépsz az utcára a pároddal,társaddal csak a testbeszéddel(egy érintés,egy nézés,ha valaki szolidan erotikus töltettel mondjuk picit megnyalja a szája szélét)tudsz kommunikálni az érzelmeidről.És ez engem nagyon felizgat.bocsi hogy hosszan válaszoltam,meg nem is biztos hogy minden mondatom a kérdésre válasz,de ezeken mentwm keresztűl,ezeket tapasztaltam...s tapasztalom!máramikor van társam.
2019. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Gusztustalanok vagytok amugy, olyan nincs hogy így születtetek egyedul feltunesi viszketegsegbe szenvedtek ami azert van mert rossz csaladi korulmenyek kozott eltek vagy éltetek es ezert nem kaptatok eleg figyelmet ezert igy vonjatok magatokra a rivalda fenyt.. ez a felfogas ami nallatok van sosem lesz elfogadott..
2020. márc. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!