Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves nagyfiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves nagyfiú vagyok. Szavazhatok szerintetek melegen a jobbikra? Én nekem szimpik de úgy hallottam régen nácik voltak.

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
arra szavazhatsz amire akarsz, nincs megkötés
2019. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tájékozódj egy kicsit jobban, mindennel kapcsolatban.
2019. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

Legfeljebb megb.asznak..😂😂😂😂😂😂

A jobbik egy ócska köpönyeg forgató nulla párt, tegnap nácik, ma homik.

Ami éppen a divat.

2019. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerinte melegnént inkabb a Jobbik, mint a Fityisz.
2019. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem tiltja semmi hogy rájuk szavazz :)

Amúgy most már nagyjából vállalható a jobbik, ezerszer inkább mint a fidesz

2019. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tájékozódj sokkal alaposabban, mielőtt szavaznál bárkire is. Én a helyedben nem tenném, de ha neked szimpatikusak, akkor minden további nélkül tedd meg.
2019. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

nagyfiú XDXDXD a kor nem minden a felnőtté váláshoz, tapasztalat és intelligencia és kell hozzá.

amúgy arra szavazol, akire akarsz, nem kell senki orrára kötni

2019. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
gyébként a másik akik sokkal durvábbak, a mihazán az is szimpatikus nekem, nem tudom miért xD de youtubeon követem őket xD de ők már lehet tényleg nácik, bár nem érdekel am az sem annyira iunkább az h meleg ellenesek e. engem ez érdekel, mert igazából én se akarok migránsokat meg a cigányok engem is bántalmaztak már a másságom miatt.... és nagyon sok meleget bántanak. szóval ők nagyon azok, de nem akarom hogy melegellenesek legyenek nah.
2019. máj. 24. 20:18
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Úha, van baj

Tényleg tájékozódj kicsit, a Mi Hazánk nagyon erősen homofób párt, azonkívül egyébként buta nácik is

Elhiszem hogy van negatív tapasztalatod a cigányokkal, de attól még nem a sötét gyűlölet a megoldás

Maradj inkább a Jobbiknál

2019. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Ki talalta ki, hogy a mi hazank naci? Mindenhol ezt olvasom :D en is rasszista vagyok meg homofob, de a nacikat egy magyar ember csak utalhatja.
2019. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!