Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Milyen számotokra a jó szerető?

Keress kérdéseket hasonló témákban: meleg, anális szex, orális szex, szex

máj. 25. 00:15  Privát üzenet  

A válaszok

Mivel nekem csak a testiség okoz a fiúszexben örömöt-passzív bi. vagyok- legyen fiatal, nagy, kemény farkú, de kíméletes, megértő és türelmes. Ne akarjon többet egy kiadós, de hosszú

játéknál, ahol minden megengedett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 25. 08:41 Privát üzenet
Fiatal és szeret szopni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 25. 08:54 Privát üzenet
Hát ide egy csomó sablonszöveget lehetne írni.Én megpróbálom ezt most mellőzni annak tudatában hogy azok nagyon fontosak.Szóval....Számomra az ideális szerető:Tőlem fiatalabb (nem kamasz,25-35) aki a kapcsolatot,legyen az bármilyen jellegű,megfelelő érzékiséggel,testiséggel,kompromisszummal,izgalommal,éli meg.Nem szeretem az amolyan ku ógépeket.nincs velük bajom csak személy szerint nekem nem erre van igényem!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 25. 13:28 Privát üzenet
3 as vagyok.43/a

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 25. 13:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BDSM szerető passzívok sokan vannak? 20-35 között. Akiknek tetszenek a bőrruhás domok? 40f
Mit csináljak? (Többi lent)
Melegként lefeküdnél egy nővel, akinek tetszel, ha sok előnyöd származna belőle?
Miért nem lehet érzelmet szerető, azt elfogadó meleg embert találni párkapcsolatra?
Biztosan szerető kapcsolat volt a miénk? Vagy mégsem?
Meleg srácok voltatok már házas férfi szeretöje?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!