Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki negyvenes-ötvenes férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki negyvenes-ötvenes férfiak fiúkat dugnának, azok huszonéves korukban ők is idősebb férfiakkal csinálták?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

18 voltam, amikor egy 43 évessel egy évig tartó barátságom volt. Csodálatos, érzéki és gyengéd férfi volt, minden jóra megtanított, amit aztán én idővel finomítottam, "továbbfejlesztettem" :)

És három fiatal srácnak is voltam első, mindegyikkel érzéki és figyelmes voltam.

Sosem szerettem az érzéketlen idióta b....gépeket.

És lehet a magam példája miatt,de a fiatalokkal jövök ki minden téren, na nem nagyon fiatalokkal, 23 - tól felfelé.

Nemcsak testileg de lelkileg is szeretem magam összehangolni,párkapcsolaton belul is.

49 F/a

2019. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sok tini bukik az idösebbekre de max. 30%! Viszont a 70%a az idöseknek fiatalt akar. Te se leszel más ha most is azok tetszenek
2019. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én már 15 évesen idősebbekkel csináltam.
2019. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiatal korosztály vagyok, de nekem elejétől kezdve a 30-45 közti pasik jöttek be, mert azok férfiasabbak.

Meg velük összhangban vagyok, nem csak szex terén.

De nincs is ezzel gond, heteroknál is van sok olyan tini aki a milfeket szereti.

Hogy ez ha idősebb leszek változni fog-e? erre én is kíváncsi vagyok.

2019. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb koromban is a fiatalabbakkal szerettem ismerkedni.
2019. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én fiatalabb koromban is a fiatalabbakkal szerettem ismerkedni.ez most sincs másképp .43 vagyok.denem úgy kell ezt érteni hogy 17 -18 évesek hanem a tőlem fiatalabbak.23-35 ig
2019. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Fiatal koromban nem mertem felvállalni az érzéseimet, nem mertem egyáltalán ilyen jellegű kapcsolatot létesíteni senkivel!, magamnak is bebeszéltem, hogy heteroszexuális vagyok... Pedig nem! Biszexuális vagyok!

Fiatalokhoz vonzódom!

Talán tudat alatt azt akarom bepótolni, amit fiatalon nem élhettem át!, nem tudom...

De mindennél jobban felizgatnak a 16 körüli fiúk!

Nem tehetek róla, ilyen vagyok...


40/F/Bi/Bpi...

2019. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!