Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik természet szerető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik természet szerető, egészséges életmódban gondolkozó fiatal?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mármint olyan aki valakit seggberakna a természetszertés és egészséges életmód jegyében? Nem.
2019. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nem létezik. Nyilván a Földön élő valamennyi ember közül egy sem ilyen. Ennek a kérdésnek semmi oka nincs, csak apróhirdetés. Az oldal továbbra sem társkereső. Hagyjátok már abba!
2019. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Nekem kicsit azért provokatív ez a kérdés.

Én nagyon szeretem a természetet. Soha nem hazudik. Erősebb, mint a magát istennek képzelő ember. Imádom a vihart, amikor minden ember fülét-farkát behúzva bennmarad a házban, imádok szakadó esőben sétálni, imádom, mikor esik a hó és nem lehet normálisan lépni. Imádom a hőséget, imádom a farkasordító hideget. Hiszem, hogy a természet leggyönyörűbb teremtménye az emberi test.

De nem élek egészségesen. Cigizem, kávézom, alig alszom, idegbeteg vagyok. És nem értem, hogy ezért miért kéne kevesebbnek éreznem magam, mint bárki más. Én imádom, mikor elszívok egy cigit, imádom a kávé ízét, a legjobb a kettő együtt. És pontosan tisztában vagyok a kockázataival, és ezeket vállalom. Senkinek nincs joga efelett ítélkezni. Ez egyedül az én felelősségem, egyedül is képes vagyok adekvát módon megítélni, hogy tudom-e vállalni ezt a kockázatot vagy nem. Másnak pedig nem ártok vele. Ha nemdohányzóval vagyok, mindig megkérdezem, zavarja-e a füst. Ha igen, nem gyújtok rá vagy odébb megyek. Senkinek nem ártottam soha azzal, hogy dohányzom. És akkor ez miért hátrány? Oké, ha valaki nem szereti a cigiszagot, azt megértem, hogy nem pont velem képzeli a jövőjét, mert valakit tényleg zavar. De csak elvből elítélni valakit ezért? Nem tudom, nekem van elég gondom anélkül is, hogy más dolgai felett mondjak ítéletet. Semmi közöm hozzá, hogy ki hogy teszi tönkre magát. Ahogy másnak sincs köze ahhoz, hogy én hogyan csinálom.

18/F

2019. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A természetet szeretem,de csakúgymint az előző hozzászóló én is dohányzom.azzal amit írt a dohányzásról teljesen egyetértek.én is szeretem a kávé mellé a cigit.annyi különbség van hogy engem felizgat ha egy srác cigizik.....huh...
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem provokatív kérdésnek szántam. :) Minden kérdés egyféle kört ír le, attól mert valaki nem ismer magára teljesen még nem kell provokációnak venni. Igen mindenkinek saját dolga, hogy cigizik e és ezt úgy írom, hogy én nem cigizek.
2019. máj. 25. 21:57
 6/13 A kérdező kommentje:
És amúgy a kérdés módját is figyeljétek. Az egészséges életmódban gondolkozó nem jelenti, hogy teljesen egészségesen él valaki, hanem hogy próbál egészségesebben élni és tájékozódni életmód témában.
2019. máj. 25. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Elnézést kérek a kérdezőtől, igaza van.

2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem provokatív kérdésnek szántam. :) Minden kérdés egyféle kört ír le"


Nem, csak akkor, ha azzal a céllal születik, hogy a válaszadókra ráprivátozzon a kérdező szív küldi szívnek stílussal. Még mindig nem társkereső ez az oldal.

2019. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sose kerestem társat neten, hogy te mit képzelsz bele egy kérdésbe az téged jellemez, egyébként ha valaki azt is teszi mit foglalkozol vele? Ennyire nincs jobb dolgod?
2019. máj. 26. 08:10
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

Akkor súgd meg nekem, mi értelme is van a kérdésnek. Mert ilyen kérdésre nyilván egyetlen válasz létezik: igen, van. De ez magadtól is világos kell, hogy legyen. Vagyis a lényeg itt nem az, hogy ezt a nyilvánvaló tényt neked valaki leírja, hanem az, hogy ráírj a válaszolókra, akik igennel válaszolnak, vagy ők rádírjanak, az érdeklődésüket felkeltve.

Miért zavar? Az miért zavar, ha valaki letolja a nadrágját és az utcára ürít? Mert van egy fajta viselkedés, amit az adott környezet megszab. Javaslom, tanulmányozd az oldal szabályzatát. Nem társkereső.

2019. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!