Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen praktikákat tudtok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikákat tudtok, amivel dom kínozhat egy subot?

Figyelt kérdés
Sub vagyok, 18 éves uni

2019. máj. 28. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt úgy gondolom teljesen tapasztalatlan domként, hogy amit a sub kíván és szeretne, hogy csináljak vele :p ha van ötleted jöhet privibe 20/f
2019. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Internetmegvonás :P
2019. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Így látatlanban elég nehéz, szerintem a jó kínzás személyre szabott. A szokásos kikötözés, testi fenyítés mellett érdemes lelkileg gyötörni a szubot, pl. ha valamilyen tulajdonságát utálja, azzal gyalázni. Szintén lehet kényszeríteni hogy olyan dolgokat egyen vagy igyon, amiket utál. Nem mehet ki vécére nagyon sokáig. Ki kell alaposan takarítani egy helyet, és utána néznie, ahogy a dom összemocskolja, vagy őt kényszeríti rá. Ugyanezt vele: tisztálkodjon meg, szépen sminkelje ki magát, vegyen fel egy csodás ruhát, utána pedig a dom eldolgozza rajta a fél hűtőszekrény tartalmát. Lehet hideg-forró zuhanyt is adni neki.
2019. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kemény vagy, ez tetszik
2019. máj. 28. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Betegek vagytok, tényleg. Nem trollkodok.
2019. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A jó szolga bármit megtesz és nem kell leírnom neki.... leírja mik a tabuk de azon túl bármi lehet...
2019. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Biszex vagyok, és rendszeresen járok egy dom sráchoz. Pontosan tudta, hogy ugyan nem tabu, de smárolni nem nagyon akarok férfivel. Ő nem akart szintén, de összehozott egy olyan helyzetet, hogy meztelenül kikötözve voltam a szoba közepén és 2 másik fiú feljött váratlanul. Romeon találta őket. Teljesen beindultak, fogdostak és belemásztak a számba. Esélyem se volt tiltakozni, a srác meg csak nézte és röhögött. Mint kiderült, kimondottan azt kérte tőlük, h fogdossanak és kvázi "romantikusan" csókolózzanak velem, akárhogy tiltakozom. Az kimondottan megalázó helyzet volt, nyalogatták a számat, meg befogták az orrom, hogy be tudjanak nyomulni a nyelvükkel... de a végén elkezdtem élvezni és nem csak eltűrni, hanem viszonozni... ezt aztán a végén az arcomba is vágta a srác. Nekem kb. itt kezdődik egy dom, ha képes ilyen kreatív módon alázni :)
2019. jún. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
erényöv. bár nem feltétlen kínzás, attól függ h te hogyan éled meg, h nem tudsz elélvezni egy hónapig, viszont mindennap ki kell elégítened őt.
2019. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!