Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Aki szeret és szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki szeret és szokott meztelenkedni egyedül, vagy barát (ok) társaságában teszi? Legfőképpen hol, milyen körülmények között és van-e más is? Vagy csak esetleg félmeztelen felsőtest?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
főleg itthon vagy nyaralóban szaunában egyedül vagy apuval
2019. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok


Én mindenhol ahol csak lehet ledobom a textilt. Otthon, kertben, szabdban, persze figyelembe veszem a társadai elvárásokat. Nem vagyok magamutogató, csak szeretem a teljes testi szabadságot.

Mindegy, hogy egyedül vagy társságban vagyok. Persze az utóbbinál tudom, hogy kik azok akik prüd neveltetésben részesüktek és nem szeretik a meztelenséget. Ilyenkor egy fürdönadrágot magamon hagyok. Volt már olyan, hogy beszélgettünk a nudizmusról és azt mondták, hogy csak szájhös vagyok, mert ök se merik és én se. Ekkor mondtam rendben ledobom a textilt és egész nap meztelen leszek, de nincs semmilyen beszólogatás, rosszalló szemrehányás, hisz ök akik prüdök vettel rá arra, hogy benizonyítsam azt, hogy jól èrzem magam meztelenül.

Meglepödtek, de tartották a szavukat. Feszengve érezte magát egy-két ember, de kb 2 óra mulva már nem is foglalkoztak velem, söt mindenkin egy fürdö maci volt csak, mind fiùkon, mind a lányokon.

Ez kb 10 éve történt.

46/F

2019. jún. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mások társaságban szeretek meztelenkedni, egyedül kevésbé élvezem. Ha lehet haver, vagy ismerős társaságában. Elmegyünk pl. erdőbe sétálni, vagy vízpartra napozni, de van hogy csak a lakásban vetjük le a ruhákat. Ismeretlenek társaságában olyan helyen, ahol a meztelenség elfogadott, pl. öltöző, zuhanyozó, naturista strand.
2019. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 -remete- ***** válasza:
88%
Én is szeretek. :) párhaverral együtt bár azokkal max félmeztelenkedni szoktam.
2019. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam itthon, és ha úgy adódik a házból is kimegyek meztelen (kertes ház)
2019. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak egyedül adatik meg... Régebben szaunában...
2019. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül szoktam meztelenkedni, de örülnék ha lenne egy barátom akivel akár ki is vernénk közösen.
2022. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

20/Fiu. (twink testalkatu)

Huszonévesek , korombeluliek, en is szeretek meztelenkedni, szeretnék ilyen haverokat! írjatok!

febr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!