Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok és az ujjamon kívül semmi sem járt bennem. De azt se tudtam rendesen bedugni mert nagyon szűk vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy másoknak milyen volt az első alkalom. Hogyan történt, milyen pózban? Szertném ebben a segítségeteket kérni.

2019. jún. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
orális
2019. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Egy egész chilei bányász szakasz tűnt el. Azóta sem merek benézni a bugyi alá
2019. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mint a √(-1)
2019. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Fájdalmas, megalázó. Rossz emberben bíztam. A második párom jól megküzdött a következményekkel, sokáig tartott mire megbíztam benne tényleg. Ő mutatta meg hogy nem az a szex hogy valaki használja a testem miközben szarik rám...
2019. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem emlékszem, talán 5 mp-ig tartott. :-))
2019. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!