Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék dom-ot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék dom-ot?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy fiatal sub vagyok
2019. jún. 3. 00:12
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szeged, Dóm tér 15
2019. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így nincs ráírva az emberek homlokára.

Sok kommunikációval ki lehet szűrni, pl én úgy találtam egy subocskát, hogy beszélgettünk, és pajkosan kikértem magamnak, hogy hogy mert tegezni. Utána csak magázva beszélgettünk, és akkor így kialakult a dolog.

Illetve egy másik sub lányt pl okcupid telefonos alkalmazással találtam. Rengeteg kérdésre lehet választ adni, és kiadja a %-os egyezést. Vele 94% volt a szexnêl az egyezés. Már vagy másfél éve vagyok a "gazdája".

2019. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiatal mennyit jelent?
2019. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XML-ben. Ajánlok valami jó kis SAP-s SOAP kérést. Csak az Isten szerelmére, nehogy te is regex pattern-el akard parse-olni.
2019. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!