Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az baj ha masszívabb férfias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha masszívabb férfias srácként csak passzív szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nem tetszik a gondolat, hogy aktív legyek, illetve nem is kényelmes nekem ez a felállás.



Viszont azt gondolnám, hogy férfias srácként nehéz érvényesüli passzívként.



2019. jún. 8. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Ha neked ez az oldal jön be, akkor hajrá! A passzivok nemcsak nyunyók, vam akinek Te jössz be.
2019. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám. Hozzáteszem hogy én aktívként vagyok lányosabb.
2019. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nagyon kiábrándító volt eddig mindig, mikor nálam nagyobb termetű srácok (most nem kövérségre gondolok) bejelentették, hogy ők bizony passzívak. Persze, ha a masszív testalkat ellenére kicsit lányos a viselkedés, akkor még talán oké lenne, de ha férfias férfiként nem akarod használni a fütyköst, vagy nincs erre igényed, vagy lusta vagy, hát az szerintem nagyon gáz, főleg ha méretes a szerszámod. És nem bántásból mondom tényleg, csak nekem tényleg nagyon kiábrándító lenne.
2019. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Bajnak nem baj,csak nem lesz akkora a kereslet:)


X kor felett amúgy is mindenki aktív lesz...

2019. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk én annyira lányos voltam,hogy sokszor nőnek néztek,de az egész életemet így éltem le.
2019. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A falloszt használom:D, csak nem aktívként. Nem vagyok nőies, nem vagyok szőrtelen. Férfias, ápolt srác vagyok. Szerencsémre eddig csak nálam nagyobb és magasabb fiúkhoz volt közöm, nekem sem vonzó ha a másik kisebb és alacsonyabb.
2019. jún. 9. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy túlsúlyos csak kicsit izmosabb, "masszívabb" akkor simán találhatsz partnert. Jobban belegondolva még számomra is van valami erotikus abban, hogy egy nálamnál erősebb, "férfiasabb" pasit úgymond az irányításom alá vonjak. :P
2019. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gayguy69 ***** válasza:
56%
Egyaltalan nem baj! Azert vagyok meleg mert a ferfi testet szeretem (szoros, izmos, izzadt) es nem a twink es noies kisfiukat (szortelen vekony lanyos). Legjobb a szoros segglyuk!
2019. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom az utolsóhoz. Férfi maradjon férfi.akkor is ha szexben passziv.
2019. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!