Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a meleg fiúk jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
Például én is biszex vagyok és ezt tudják rólam és mondják is, hogy szerencsés vagyok mert a melegek jól néznek ki, ennek van valami különösebb oka?

2019. jún. 9. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak sztereotípia. Bőven van olyan meleg aki sajnos nem néz ki igazán jól.

Legfeljebb azt lehet mondani, hogy százalékarányát tekintve több meleg ápolja magát jobban, mint a hetero férfiak többsége.

2019. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem állítanám. ;) Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval.
2019. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy atlagos meleg tobbet ad a kulsejere, mint egy atlag hetero. Persze ez sincs mindig igy, csak pl en melegkent magamnak is akarok tetszeni es nem kabitom olyan dolgokkal magamat, hogy pl "az aputest is vonzo", mint sok hetero.
2019. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első kettő válasza tökéletes! Csak sztereotípia :)
2019. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva gondolom, engem a heteró srácok vonzanak igazán, mert ők igazán fiúsak/férfiasak. Ez nem azt jelenti, hogy a melegek csajosak lennének, de valahogy mindenkinek van valami beütése, és sajnos sokan még rá is erősítenek. Engem sokkal jobban vonz egy átlag fiatal heteró srác, de még egy melós pasi is egy átdolgozott nap után, mint mondjuk egy kigyúrt, belőtt hajú, illatozó, agyonápolt meleg (ez is bejön, de nem annyira).
2019. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én pont nem nézek ki jól...
2019. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek ő jól néz ki?

[link]

Mert nekem nagyon bejön. Szeretnék egy hozzá hasonló sráccal összejönni, de még nem találtam ilyet a gay partnerkeresőkön.

2019. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugati ferfiaknal a hetero ferfiak is ugy adnak magukra, mint a melegek es ezert nem divat beszolni.

De valoban, eleve szuletett szepseg tobb van melegek kozt.

2020. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!