Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor veszítem el a szüzessége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor veszítem el a szüzességemet? Az első orál vagy az első anál során?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Orállal kizárt.

Akkor már az anállal kb.

2019. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Ez olyan mint amikor a csaj azt mondja, hogy szűz, mert csak análisan közösül a pasijával.

Melegeknél szerintem csak azt lehet tudni, hogy mikor vagy biztosan és mikor biztosan nem szűz :D

Addig biztosan szűz vagy amíg em csináltál semmit. Biztosan nem vagy szűz akkor amikor mindent kipróbáltál ami felizgat. Ha neked az orál a határ akkor szerintem akár azzal is elvesztheted. Ha aktív vagy akkor nem kell ahhoz bevállalni, a passzív szerepet análba, hogy elmondhasd, hogy biztosan nem vagy szűz, ahogy a passzívnak sem kell aktívkodni, hogy kipipálhassa a dolgot. Ha uni vagy akkor meg mindent bele :D Persze ez is csak egy nézőpont. De én nem neveznék szűznek valakit aki heti 5-8 pasit cummant le :D

2019. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez eléggé egyértelmű. A passzívok akkor, amikor először beteszik nekik análisan. Az aktívok meg akkor, amikor először hatolnak egy másik srác végbelébe. Én a kiverést meg az orális szexet biztosan nem tekinteném a szüzesség elvesztésének. Másrészt viszont egyetértek a második válaszolóval, hogy nem kell mindkét szerepet kipróbálni a szüzesség elvesztéséhez.


Ami már bonyolultabb kérdés, hogy leszbikusoknál mit lehet a szüzesség elvesztésének tekinteni. Mert szerintem az, hogy nyalják egymást, meg felnyúlnak egymásnak kézzel, még nem elég ehhez. De ez persze nem tartozik szorosan ide. :D

2019. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!