Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most leszek először pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek először pasival, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hamarosan összejön, hogy kipróbáljak dolgokat pasival. Azt beszéltük, elsőre nem fogunk dugni, csak lightosabb dolgokat csinálunk, többnyire kölcsönösen.


A dolgokra ráparázós típus vagyok, azt mondta, segít ellazulni is. De nem akarok nagyon béna lenni, mikre figyeljek oda?


Köszönöm.



2019. jún. 16. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a lightos dolgok? Hátha tudok segíteni
2019. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csók. Kölcsönös szopás.
2019. jún. 16. 02:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bujjatók össze simogassátok egymást a többi majd jön
2019. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista. Nekem mind aki írt kamu vagy duci vagy nem pesti vagy 30 feletti vagy vmi mindegyikkel van... csak egy átlagos titkos havert keresek... sok sikert
2019. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 0224 ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá 😉 majd minden jönni fog magától főleg ha már egymásra hangolódtatok 🤗🤗😊😊

28F

2019. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)


08:23-nak:

Eddig nekem is kamusok meg eltűnősök jöttek össze, de eddig ez a srác úgy tűnik, komolyan gondolja. Ha a képek nem hazudnak, izmos, amilyenre vágyom.


Szurkoljatok, nagyon szeretném, hogy jó legyen minden. Ma késő délután leszünk együtt először, ha minden jól alakul.

2019. jún. 16. 14:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy eddig egy találka sem jött össze.
2019. jún. 16. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na milyen volt? Elmeséled?
2019. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A pasi élőben sokkal jobban nézett ki, mint a képeken (magáról küldte, félreértés ne essék).

Először markolásztuk, majd vertük egymásnak, néha szájjal is kényeztettük egymásét. Csókolóztunk is közben párszor. Közben sokat simogattam, de ő is simogatott. Nagyon jó volt.

2019. jún. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!