Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a heteróknak vannak néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a heteróknak vannak néha homoszexuális gondolataik, akkor a homoszexuálisoknak is vannak heteros gondolataik?

Figyelt kérdés
És ha igen, szégyellik egymás előtt?

2019. jún. 19. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Biszexuálisoknak vannak biszexuális gondolataik.
2019. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt heteros gondolatom. Mindig is a pasikról ábrándoztam.
2019. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem, hogy valaha lettek volna heterós gondolataim.
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értik hogy akinek homoszexuális gondolatai vannak az nem heteró :D

Visszafele ez nem teljesen mondható el, mert egy meleg a társadalom nyomására lehet elgondolkozik azon hogy lefeküdjön egy lánnyal, de ez nem lesz őszinte gondolat, vagyis ő nem akar ilyesmit, maximum bemeséli magának hogy mégis.


Akinek őszinte gondolatai, vágyai vannak mindkét nem irányába, az se nem meleg, se nem hetero, hanem biszex. Maximum az egyik oldala erősebben van jelen az életében, és ezért skatulyázza magát melegnek vagy heterónak, de akkor sem az.

2019. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltak és vannak is, szerintem teljesen természetes, mindenkiben van kíváncsiság. De sose kerestem csaj szexpartnert, csak néha elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha kipróbálnám csajjal (leginkább egy párhoz szállnék be, erről szoktam néha fantáziálni).

Nyilván élvezném a puncit, mert mégiscsak lágyan dörzsölgeti a farkamat, de attól a cici meg a nőies idomok nem hoznának lázba.

De ettől még nem leszek biszex, nem nyomok el magamban semmi heteró hajlamot, nem keresek csajjal szexkapcsolatot, csak van egy természetes kíváncsiság bennem, mint bármelyik emberben, hogy vajon milyen lehet a másik.

És nem szégyellik, szerintem abszolút nem tabu téma. Egyszer négyen dumálgattunk, az egyik haverom elmondta, hogy ő volt már csajjal, hárman egyszerre rácuppantunk a témára és élménybeszámolót kértünk, persze szörnyülködtük is kicsit, hogy uuuu egy punci, milyen lehet az... :D

2019. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök különbözők vagyunk és ezt nem kellene szégyellnünk.

Vannak akik végletesen homók vagy heterók, de ezek közt is nagyon sok árnyalat van. A szexuális érdeklődés és fantáziálás normális. Ha nagyon izgat a dolog, akkor hajrá, éldd meg a vágyad. :)

2019. jún. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyèbkènt azèrt kèrdeztem, mert elvileg, mèg a nagyon hetero embereknek is vannak nèha olyan, gondolataik, álmaik. Egyszer beszèlgettünk egy barátnőmmel, mondta, hogy ő már csókolózott lánnyal, èn is mondtam, hogy nèha, egy nagyon szèp lánnyal a csókot talán bevállalnám. Csak kíváncsi voltam visszafelè is igaz-e. Egyèbkènt fèlre èrtès ne essèk,lány vagyok ès hetero.
2019. jún. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!